علت یخ نزدن فریزر سامسونگ

علت یخ نزدن فریزر سامسونگ

03191002003

اگر الان دارید این مطلب را مطالعه می‌کنید بعد از باز کردن درب فریزر متوجه این موضوع شده اید که مواد غذایی شما در حال آب شدن هستند. آیا علت یخ نزدن فریزر سامسونگ چیست؟

در ابتدا اولین چیزی که شاید به نظر شما می رسد این باشد که یخچال شما گاز ندارد یا گاز نشتی پیدا کرده است. باید به شما بگویم که ۳۰ درصد از این موارد امکان دارد که نیاز به شارژ گاز داشته باشد.

این مطلب را تا آخر بخوانید شاید بتوانید مشکل یخچال فریزر خود را برطرف کنید.

 

در ابتدا برسی کنید ببینید که جریان الکتریکی داخل دستگاه وجود دارد یا خیر؟!

جریان الکتریکی را می‌توانید از صدای موتور، لامپ داخل کابین یا اگر یخچال فریزر شما به صورت دیجیتال هست از برد نمایشگر تشخیص دهید. اگر جریان الکتریکی در دستگاه شما وجود نداشت به محافظ یخچال فریزر شک کنید و به صورت یکسره دستگاه را به برق بزنید. اگر که دستگاه شما جریان الکتریسته در آن وجود داشت بلافاصله مواد غذایی خود را به فریزر دیگری انتقال دهید، به علت اینکه مشخص نیست تا چه زمانی تعمیرات فریزر شما طول بکشد و باعث می شود که بابت خرابی مواد غذایی خساراتی به شما وارد شود. پس از اینکه مواد غذایی را به یخچال دیگری انتقال دادید، حالا بررسی کنید ببینید که حالا که جریان الکتریسیته در یخچال فریزر شما وجود دارد آیا موتور فریزر کار می کند یا نه؟

 

اگر که موتور فریزر شما کار می کند احتمال این وجود دارد که

1) یخچال فریزر شما گاز ندارد، که این را می‌توانید با دست گذاشتن به دیواره های کنار یخچال که به صورت طبیعی گرم هستند تشخیص دهید. اگر که دیواره های کنار فریزر شما گرم باشد نشان از این است که فشار گاز داخل لوله های کندانسور وجود دارد.

2) پس احتمال بعدی برای علت یخ نزدن فریزر سامسونگ مشکل از قسمت دیفراست فریزر سامسونگ است. برای تست و بررسی دیفراست فریزر سامسونگ شما نیازمند ابزارآلاتی همچون آوومتر، پیچ گوشتی، چهارسو و دوسو هستید. توجه داشته باشید که حتماً آوومتر شما یاید از نوع کلمپ دار باشد.

ابتدا صفحه توزیع هوای داخل یخچال را باز می‌کنیم، به المنت وسنسور آن برخورد می کنیم. المنت، ترموفیوز و سنسور هر کدام از این قطعات باید به صورت جداگانه تست و بررسی شود. آنها را می توانید با برق مستقیم ۲۲۰ ولت امتحان کنید. آوومتر را روی رنج کمتر قسمت اهم می گذارید و از سنسور اهم گیری می کنید.

سنسور باید حدوداً ۵ کیلو باشد. قسمت ترموفیوز باید به صورت یک بسته عمل کند و برق را از خود به حالت طبیعی عبور دهد.

3) اگر چه این موارد سالم بود احتمال خرابی از برد فرمان فریزر شما می باشد که می توانید با تماس با نمایندگی های حامی سرویس از خدمات این شرکت استفاده نمایید.

03191002003

کالسنتر ما به طور شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما و ثبت درخواست تعمیرات شما هستند 


گروه حامی سرویس از تجربه طولانی خود در حوزه تعمیرات استفاده کرده و در راستای خواسته ها و دغدغه های مشتریان عزیز، خدمات خود را ارائه می دهد. 

 

مزایای گروه تعمیراتی حامی سرویس که باعث استقبال و اعتماد شماست:

خدمات 24 ساعته و به صورت فوری پس از تماس شما و ثبت درخواست

بهره گیری از تکنسین های مجهز به علم و تجربه در این زمینه

آموزش تکنسین ها به صورت دوره ای و همگام سازی آنها با پیشرفت های روز

تسلط کامل بر انواع محصولات لوازم خانگی، مشکلات پیش آمده، نحوه تعمیرات و روش ها و ابزار به روز

تجهیز تکنسین ها به وسایل و ابزار آلات پیشرفته و قابل حمل

انجام تعمیرات در منزل و محل شما و بدون نیاز به حمل آنها به کارگاه

پیگیری سفارشات تا مرحله اتمام و حتی بعد از آن در طی دوران گارانتی

ضمانت کلیه خدمات به مدت 60 روز بدون قید و شرط 

گروه ما تحت نظارت مستقیم نظر اتحادیه است. این بدان معناست که کلیه مراحل خدمت رسانی از ثبت تا صدور فاکتور، نرخ نامه تعمیرات و قطعات و گارانتی بر اساس مصوبه اتحادیه می باشد.