علت آب دادن لباسشویی سامسونگ

علت آب دادن لباسشویی سامسونگ

03191002003

لباسشویی سامسونگ از جمله وسایلی است که سالهاست در خانه های ایرانی مورد استفاده قرار می گیرد و جایگاه خود را پیدا کرده است. قطعات با کیفیت، آپشن های گسترده و خدمات پس از فروش قابل قبول از جمله مزایای لوازم خانگی برند سامسونگ است. 

با وجود تمامی این برتری ها بدلیل اینکه لباسشویی وسیله ای پرمصرف است و از آن زیاد استفاده می شود، از طرفی به طور مداوم با آب سر و کار دارد طبیعیست که پس از چند سال استفاده دچار مشکلاتی شود. البته که نحوه استفاده و نگهداری از آن هم در دیر خراب شدن آن تاثیر دارد. اما نکته امیدوار کننده اینجاست که به راحتی و با هزینه ای معقول می توان تعمیرات آن را انجام داد. در این مورد تنها دقت لازم این است که به مرکزی مطمئن تعمیرات را بسپارید و بخواهید تا فاکتور معتبر و گارانتی خدمات به شما ارائه دهند.

 

یکی از مشکلاتی که ما برای آن مراجعات زیادی داریم این است که از ما بسیار پرسیده می شود که علت آب دادن لباسشویی سامسونگ چیست؟

در این مطلب برای شما تمام مواردی که علت آب دادن لباسشویی سامسونگ محسوب می شود را بیان می کنیم. با مطالعه آن خواهید دانست که برخی از موارد را خودتان هم می توانید رفع کنید و نیازی به تعمیرکار ندارد.

 

علت آبریزی لباسشویی سامسونگ

یکی از علت‌های نشتی آب لباسشویی سامسونگ می‌تواند جنت جاپودری به دیگ باشد. بعد از ۵ – ۶ سال از دو طرف این ها آب می دهند.

یکی دیگر از علت‌های آن جنت دیگ به پمپ هست که بعد چند وقت سوراخ می شود و باید عوض شود.

یکی از علت های می تواند نوار دور دیگ باشد یا اینکه خود دیگ در اثر استفاده زیاد و طول عمر جرم بگیرد و باعث آبریزی می شود.

 

علت آبریزی از جاپودری لباسشویی سامسونگ

در لباسشویی های سامسونگ بیشتر وقتها از جاپودری آب میدهد. اگر شما دقت کنید به جای لبه در از بالای جاپودری آب میریزد. علت آن این است که بعضی ها زیاد از حد پودر لباسشویی در مخزن می ریزند و این کار باعث می شد سوراخ های دوش بالایی گرفته شود و باعث آبریزی می شود. به این صورت که وقتی سوراخ های گرفته می‌شوند باعث می‌شود فشار آب زیاد شود و آب به بیرون پاشیده شود.

از دیگر موارد آبریزی لباسشویی سامسونگ می توان به زیر دیگ آن اشاره کرد.


 

حال که با مطالعه این مطلب توانستید تا حدودی علت آبریزی لباسشویی خود را متوجه شوید می توانید برای رفع آن تصمیم بگیرید. اگر دست به آچار هستید و می توانید خودتان این کار را انجام دهید به شما پیشنهاد می کنم حتی از مطالب آموزشی دیگر سایت ما هم کمک بگیرید. اما اگر قصد دارید تعمیرات را به یک کارشناس فنی بسپارید می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با تلفن شرکت ما تماس گرفته و از خدمات گارانتی دار و شبانه روزی ما بهره مند شوید.

تکنسین های ما در اسرع وقت در محل شما حاضر شده و مطابق با نرخنامه اتحادیه خدمات خود را ارائه می دهند. 

پس از پایان کار از ما گارانتی بدون قید و شرط دو ماهه بخواهید.

این گارانتی بدلیل اعتماد ما به مهارت و دانش کارشناسانی است که هم تحصیلات آکادمیک در رشته های مختلف تعمیرات دارند و هم به طور منظم و دوره ای، دانش آنها را آپدیت می کنیم. 

همچنین سعی بر این است که قطعاتی که برای ماشین لباسشویی شما استفاده می شود اورجینال باشد. در مواردی که قطعات اورجینال امکان ورود به ایران را ندارد، از با کیفیت ترین برندهای موجود در بازار استفاده می شود. 

البته که سعی بر تعمیر است نه تعویض. اما در صورت تعویض هم، ما به شما گارانتی 20 روزه می دهیم.