علت خاموش شدن صفحه نمایشگر یخچال سامسونگ 

علت خاموش شدن صفحه نمایشگر یخچال سامسونگ 

03191002003

اگر که شما در شهرهای اصفهان، شیراز، کرج و حومه هستید بسیار خوش شانس هستید.

اول این که می‌توانید برای رفع مشکل روشن نشدن صفحه نمایشگر یخچال سامسونگ از خدمات حامی سرویس استفاده کنید. گروه حامی سرویس با استفاده از تکنسین های کاربلد و کارآزموده توانسته است که شبکه ارائه خدمات خود را به شهرهای شیراز، کرج و اصفهان گسترش دهد.
و دوم اینکه در این مطلب قصد داریم که به این موضوع بپردازیم که چرا صفحه نمایشگر یخچال فریزر سامسونگ خاموش شده است؟

 

1) نیامدن جریان برق داخل یخچال

در ابتدا باید اشاره کنم که باید بررسی کنیم که آیا یخچال فریزر روشن است یا نه؟! یعنی اینکه برق داخل یخچال فریزر می آید یا خیر. گاهی پیش آمده است زمانی که با این صحنه روبرو می شویم که صفحه نمایشگر یخچال فریزر سامسونگ خاموش شده است احساس می کنیم که مشکل بسیار جدی برای یخچال ‌فریزر ما پیش آمده است ولی پس از بررسی متوجه شدیم که علت خاموش شدن صفحه نمایشگر یخچال سامسونگ  نیامدن برق داخل دستگاه است یا اینکه محافظ سر راه یخچال مشکل دارد. پس بدون اینکه نگران شوید ابتدا دوشاخه، پریز و محافظ را چک کنید تا از جریان کامل برق به داخل یخچال مطمئن شوید.

تعمیرات سامسونگ در کرج

2) قطعی سیم های رابط بین برد و نمایشگر

پس از آنکه مطمئن شدید که داخل یخچال فریزر جریان الکتریکی وجود دارد، سراغ المان های بعد می روید. صفحه نمایشگر یخچال فریزر سامسونگ روی درب قرار دارد و امکان دارد پس از مدتی باز و بسته کردن درب سیم های رابط بین برد فرمان و برد نمایشگر دچار فرسایش و قطعی شود و به همین علت باعث می شود که صفحه نمایشگر یخچال فریزر سامسونگ خاموش شود. البته باید کانکتور های روی برد فرمان و برد نمایشگر هم چک شود.

 

3) خرابی برد

اگر که سالم بود عیب احتمالی می تواند از برد فرمان یا خود برد نمایشگر باشد که بهترین راه تست این موارد، جایگزین کردن برد یا تست کردن روی دستگاه های دیگر می باشد. به یاد داشته باشید که اگر شما به تازگی اسباب های منزل خود را جابجا کرده اید امکان دارد که درب یخچال فریزر را باز کرده باشید و کانکتور ها را به درستی نزده باشید شما باید تمامی این موارد را چک کنید.


تعمیرات تخصصی محصولات ال جی را

در محل خود و در اسرع وقت در هر ساعتی از شبانه روز

از ما و متخصصین مجرب و تحصیلکرده ما بخواهید