روش تنظیم دمای یخچال فریزر سامسونگ

روش تنظیم دمای یخچال  فریزر سامسونگ

03191002003

تنظیم درست دمای یخچال،  یکی از مهمترین شرایط نگهداری مواد غذایی داخل یخچال فریزر سامسونگ است. این در حالی است که اگر دما به طور نا مناسب تنظیم شود ممکن است باعث یخ زدگی مواد غذایی و یا بالعکس، فساد مواد غذایی شود. شاید این نکته را ندانید که چه دمایی را در یخچال فریزر خود تنظیم کنید تا مانع از خرابی سبزیجات و میوه جات خود شوید و یا اینکه دمایی که در فریزر خود تنظیم کرده اید باعث انجماد کامل مواد داخل فریزر نشده است. لطفا از قرار دادن بستنی آب شده و یا کاهوی یخ زده در یخچال فریزر خودداری کنید و مواد غذایی آلوده به باکتری را درون یخچال قرار ندهید چون ممکن است این آلودگی به بقیه مواد درون یخچال نیز سرایت کند در این صورت باید به خوبی از روش تنظیم دمای یخچال فریزر سامسونگ خود آگاه باشید تا بدین صورت از فساد و یا یخ زدگی و خرابی مواد غذایی درون دستگاه جلوگیری کنید و بهترین کارایی تنظیم دما را برای یخچال فریزر خود فراهم کنید تا بتوانید خواسته های هر فصل را برآورده کنید.


تنظیم دمای یخچال فریزر دوقلو سامسونگ

 

تنظیم دمای یخچال سامسونگ

برای اینکه دمای یخچال سامسونگ خود را در بهترین دما تنظیم کنید تا از فساد مواد غذایی جلوگیری شود دمای یخچال را روی 4 الی 6 درجه سانتی گراد قرار دهید . این یک دمای استاندارد در یخچال است که علاوه بر اینکه مانع رشد باکتری ها می شود از مواد غذایی داخل یخچال نیز محافظت می کند و موجب تازه نگه داشتن آن ها می شود.

 

تنظیم دمای فریزر سامسونگ

همچنین دمای مناسب برای فریزر بین منفی 18 الی منفی 22 درجه سانتی گراد می باشد. این دما برای انجماد مواد غذایی داخل فریزر بسیار مناسب است و باعهث می شود بتوانید مواد غذایی خود رابرای مدت طولانی تری نگهداری کنید.

 

اولین سوالی که بیشتر مشتریان عزیز بعد از نصب یخچال سامسونگ از ما سوال می کنند این است که چه دمایی برای یخچال سامسونگ در زمستان و تابستان مناسب است؟ آیا نیاز است دمای یخچال خود را در تابستان تغییر دهم ؟

 

روش تنظیم دمای یخچال فریزر سامسونگ در تابستان

ممکن است در تابستان به دلیل برگزاری مهمانی ، درب یخچال بیش از حد معمول باز و بسته شود. بهتر است در هنگام برگزاری مهمانی ها در تابستان درجه یخچال خود را دو درجه پایین بیاورید تا باز و بسته شدن درب دستگاه در تابستان باعث کم شدن سرمای داخل محفظه نشود. بعد از تمام شد مهمانی درجه حرارت یخچال خود را به حال قبل برگردانید.

 

آیا تغییر دمای یخچال سامسونگ در زمستان لازم است ؟

نمایندگی یخچال سامسونگ در اصفهان

 

روش تنظیم دمای یخچال فریزر سامسونگ در زمستان

شاید این نکته را در فصل سرما و زمستان در نظر بگیرید که در این فصل دمای یخچال گرم نمی شود. اما باید بدانید که زمستان هیچ ربطی به گرم شدن داخل یخچال ندارد و ممکن است دمای یخچال در این فصل گرم شود. فقط در صورتی این اتفاق رخ نمی دهد که با تغییر فصل زمستان دمای داخل منزل و یا مکانی که یخچال سامسونگ شما قرار دارد نیز سرد شود. زیرا سرد بودن دمای اطراف یخچال باعث  از آنجاییکه در فصل سرد نیاز به نوشیدن و یا استفاده از مواد غذایی گرم ضروری و لذت بخش است؛ از گذاشتن مایعات داغ و یا حتی غذای گرم در یخچال جلوگیری شود. اجازه دهید مواد غذایی داغ به دمای محیط برسند بعد از آن می توانید آن ها را درون یخچال بگذارید. زیرا گرمای آن باعث گرم شدن دمای داخل کابین یخچال می شود. همچنین غذاهای خام را جدای از غذاهای پخته بسته بندی و ذخیره کنید. چون قرار گرفتن غذاهای پخته در مجاورت غذای خام باعث فساد آن ها می شود.