مشکل تخلیه آب لباسشویی سامسونگ

مشکل تخلیه آب لباسشویی سامسونگ

03191002003

مشکل تخلیه آب لباسشویی سامسونگ به چند مورد بستگی دارد:
1) سوختن پمپ تخلیه یا شکسته شدن پروانه پمپ
اولین دلیل سوختن پمپ تخلیه، ریزش آب روی بوبین پمپ یا درگیری پروانه پمپ با اجسام اضافه می باشد. نکته ی مهمی که در اینجا لازم به ذکر است این است که حتماً قبل از ریختن لباس داخل لباسشویی جیب های لباس ها را خالی کنید. این کار ممکن است در نگاه اول ساده و بی اهمیت به نظر بیاید ولی یک بی احتیاطی کوچک می تواند آسیب جدی به لباسشویی سامسونگ شما بزند و هزینه بالایی را متقبل شوید. پس بهتر است این نکته کوچک را رعایت کنید و به صورت روتین همیشه قبل از انداختن لباس ها در ماشین، جیب آنها را جستجو و خالی کنید.
دلیل بعدی خرابی پمپ، خرد شدن پروانه و یا ضعیف شدن سیم پیچ پمپ می باشد. علت آن هم بودن اجسام اضافه مانند سکه، سوزن، خلال دندان و غیره داخل جیب ها می باشد که با تعویض پمپ تخلیه مشکل رفع می شود.

 

2) گرفتگی یا مسدود شدن جنت های ورودی و خروجی به پمپ تخلیه
در این مورد هم با باز کردن جنت ها و خارج کردن اجسام داخل آن و یا شستن رسوب های داخل شلنگ تخلیه مشکل رفع می شود. شاید به نظر ساده بیاید و بتوانید خودتان هم انجام دهید. اما باز هم پیشنهاد من این است که اگر فنی و دست به آچار هستید و قبلا از این قبیل کارها انجام داده اید می توانید با دقت و زمان کافی این کار را انجام دهید و نیازی به تعمیرکار هم نیست. ولی اگر نمی توانید وقت کافی برای آن اختصاص دهید بهتر است با هزینه ای جزیی یک تعمیرکار را خبر کنید تا با سرویس و شستشوی جنت ها و شلنگ ها مشکل تخلیه آب لباسشویی سامسونگ را برایتان رفع کند. ناشیانه کار کردن می تواند باعث پارگی آنها و ایجاد مشکل جدیدتر شود.

 

دلیل دیگر مشکل تخلیه آب ماشین لباسشویی سامسونگ
3) دیگر دلیل تخلیه نکردن لباسشویی سامسونگ قطع شدن سیم ها
به وسیله یک اهم متر که سلکتور آن را روی بیزر گذاشته و دو سر سیم را تست می کنیم تا متوجه بشویم کدام سیم قطع است و مشکل را رفع می‌کنیم.

۴) خرابی برد فرمان
در این مورد با تست کردن سه مورد بالا و اطمینان پیدا کردن از سلامت قطعات و سیم ها می فهمیم برد فرمان دچار مشکل شده است. در این موقع از یک تکنسین مجرب جهت باز کردن و تعمیر یا تعویض برد فرمان این مشکل را حل کنید.


03191002003

تعمیر تخصصی لباسشویی سامسونگ را به نمایندگان حرفه ای ما در سراسر ایران بسپارید.

ما با اطمینان از علم و مهارت تکنسین های خود، تعمیرات و قطعات خود را ضمانت کرده و فاکتور رسمی که مورد تایید اتحادیه صنف تعمیرکاران لوازم خانگی است خدمت شما ارائه خواهیم کرد.