تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان

تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان

03191002003

تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان را به تکنسین های متخصص سامسونگ ما بسپارید.

مراجعه در اسرع وقت و پس از تماس تلفنی شما انجام و تمام مراحل تعمیرات در منزل و محل شما انجام می شود.

پس از پایان کار از تکنسین های ما فاکتور مطابق تعرفه اتحادیه و گارانتی بگیرید. 


جهت تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان شما می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان استفاده نمایید.

در این مقاله قصد داریم که به شما آموزش دهیم که چگونه می‌توانید عیب یابی ماشین لباسشویی را انجام دهید. در ابتدا به چند عیب رایج در ماشین لباسشویی سامسونگ می‌پردازیم و شاید بتواند به شما برای عیب یابی ماشین لباسشویی کمک کند.

نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اصفهان نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را انجام میدهیم

در ابتدا باید بگویم که ماشین لباسشویی های سامسونگ از کیفیت لازم برخوردار می باشند و اغلب عیب هایی که در این ماشین لباسشویی ایجاد می شود به علت نصب و یا استفاده ناشیانه از این دستگاه باعث این موارد می شود.

ابتدا با هم عیبی که مربوط به نصب دستگاه است و باعث ایجاد مشکل شده است را بررسی می کنیم. در ابتدا اگر دستگاه شما نشتی آب دارد شلنگ های ورودی آن را چک کنید. اگر که شلنگ های ورودی آب سوراخ و دچار نشتی بشوند باعثآبریزی از زیر دستگاه می شود.

سپس اگر دستگاه شما دارای صدا و لرزش بسیار بالا می باشد پایه های ماشین لباسشویی نقش ستون های اصلی دستگاه را بازی می‌کند و باید توجه داشته باشید که اگر دچار فرسایش شده باشد حتما باید تعویض گردد.

مرحله بعد این است که اگر پایه ها سالم است ولی دستگاه شما صدا و لرزش دارد، نشان تنظیم نبودن پایه‌ها است. بر خلاف نظر خیلی از همکاران و مشتریان عزیز که فکر می کنند باید دستگاه تراز باشد، باید عرض کنم که دستگاه شما باید کمی شیب به سمت عقب داشته باشند. چند و پایا جلو باید مقداری باز باشند توجه داشته باشید که زیر دستگاه نباید خیس باشد. اگر زیر دستگاه خیس باشد باعث می شود که در موقع خشک کن ماشین لباسشویی شما روی زمین شروع به حرکت کند.

یک مورد دیگری که برای نصب برای من خیلی پیش آمده این است که مشتری با ما تماس گرفته و ما به منزل مشتری مراجعه کرده‌ایم و پس از بازدید مشخص شده به علت این که مشتری خودش دستگاه را نصب کرده و تخصص کافی برای نصب دستگاه نداشته باعث شده است که موقع خشک کن دستگاه شروع به لرزش های وحشتناک کند و در بعضی از مواقع شاهد شکستن دیگ ماشین لباسشویی بوده‌ایم. علت اصلی آن این است که پیچ های ترانسفر پشت لباسشویی را باز نکرده اند.

 

در مقاله بعدی روش نصب ماشین لباسشویی های سامسونگ را به شما توضیح خواهم داد. توجه داشته باشید که شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی باید از زمین به اندازه ۶۰ سانتی متر فاصله داشته باشد. اگر که از زمین ۶۰ سانتی متر فاصله نداشته باشد در هنگام آبگیری آب مستقیما تخلیه می شود.
استفاده از پودرهای دستی در ماشین لباسشویی ممنوع می باشد. اگر که شما از پودر دستی در ماشین لباسشویی سامسونگ استفاده کنید وقتی که دستگاه شروع به کار کرد باعث می‌شود داخل دستگاه کف بسیار بالایی تولید شود. این کف بالا باعث می شود در کار سنسور تشخیص سطح آب مشکل ایجاد کند و دچار خطا شود.

نمایندگی سامسونگ در اهواز نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را انجام میدهیم

مورد دیگری که ما برای صدا و لرزش ماشین های لباسشویی سامسونگ بسیار دیده ایم و مشتری از آن بی خبر است ریختن لباس به صورت نامناسب داخل دستگاه است.

توجه داشته باشید که دستگاه شما هنگام خشک کن باید چرخش بسیار زیادی در قسمت درام داشته باشد و با توجه به اینکه درام حالت دایره ای دارد و در حال چرخش است، اگر لباس ها کم و سنگین باشند مثلاً یک عدد لباس پشمی و حوله داخل دستگاه باشد که حجم بسیار بالایی نداشته باشند و فقط زیان داشته باشد باعث می‌شود که یک سمت درام بماند و ایجاد نابالانسی کند. در این حالت دستگاه های سامسونگ روی خشک کن نمی رود و شروع به چپ گرد و راست گرد می کنند و روی خشک کن گیر می‌کند. این نشان از خرابی دستگاه نیست بلکه نشان از هوشمند بودن دستگاه‌ها است که روی حالت خشک کن در حالت نابالانسی نمی رود.
بهترین حالت این است که لباس ها همجنس باشند و حجم لباس ها تا خط روی شیشه ماشین لباسشویی باشد.
توجه بفرمایید قبل از ریختن لباس داخل ماشین لباسشویی باید حتما جیپ لباس چک شود تا وسیله ای داخل آن نباشد.


 

نهایتا در صورت بروز هر مشکلی که خودتان از پس آن بر نیامدید می توانید با یک تماس ساده ما را مطلع کرده و از خدمات شبانه روزی ما بهره مند شوید.

نیروهای خبره ما در اسرع وقت در محل حاضر شده و صفر تا صد تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان را به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی در محل شما انجام می دهند.