نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اهواز نیستیم اما تعمیرات آن را در منزل شما انجام میدهیم

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اهواز 

03191002003

اگر که شما به دنبال تعمیرگاه ماشین لباسشویی سامسونگ در اهواز هستید، قبل از درخواست تعمیرات این مطلب را تا آخر بخوانید. شاید بتوانید ماشین‌ لباسشویی خود را عیب یابی کرده و رفع عیب نمایید.
در ابتدا باید توجه کرد که ماشین لباسشویی شما در چه مرحله‌ای دچار مشکل می شود؟

ماشین لباسشویی چندین مرحله دارد: مرحله اول آبگیری. مرحله دوم شستشو. مرحله سوم تخلیه. مرحله چهارم مجدد آب گیری و آبکشی و مرحله آخر خشک‌کن.

نمایندگی لباسشویی پاکشوما در اهواز نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را انجام میدهیم
باید توجه کنید که دستگاه شما در چه مرحله ای شروع به ارور زدن یا عدم کارایی می کند. اگر که در همان قسمت آبگیری اولیه دستگاه شما شروع به ارور زدن می کند باید سراغ شیر برقی بروید. شیر برقی همان شیری است که شلنگ آب را به آن متصل می کنید. در ابتدای این شیر برقی یک حالت توری قرار دارد که باعث می شود که گچ آب و جرم وارد شیر برقی نشود. اگرچه در ابتدای شیر برقی گچ و جرم وجود داشته باشد باعث می شود که آب به درستی وارد دستگاه نشود و دستگاه شروع به ارور زدن کند.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اهواز نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را انجام میدهیم

اگر که از ابتدا موتور دستگاه چپ گرد و راست گرد می زند و بعد از استارت، بعد از تقریبا ۳۰ الی ۴۰ ثانیه دستگاه شروع بوق زدن و ارور می کند. باید از بسته شدن درب اطمینان حاصل فرمایید و مطمئن شوید که درب کاملا بسته است چرا که زمانی که قفل الکترونیکی دستگاه به برد فرمان دهد که در بسته نشده است، لباسشویی کار نمی کند.
ایراد رایج بعدی که در ماشین‌های لباسشویی وجود دارد  و در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اهواز  نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را انجام میدهیم تعمیرات آن انجام می شود، ایجاد صدا و لرزش است. اگر دستگاه ماشین لباسشویی شما به صورت کامل به روی زمین چسبیده است یعنی وقتی که آن را تکان می دهید لق می خورد باعث ایجاد لرزش و حرکت در ماشین لباسشویی می شود. اگر شما لباس کم داخل ماشین لباسشویی بریزید در این مورد هم سبب این می‌شود که دستگاه شما شروع به حرکت کند.

خیلی از مشتریان با ما تماس می‌گیرند و اعلام می‌کنند که مشکل آنها ماندن پودر بر روی لباس ها هست. اگر که شما دستگاه خود را چند سال هست که استفاده می کنید امکان دارد که روی لباس‌های شما گرچه آب باشد و شما آن را با پودر اشتباه بگیرید. در این موارد حتماً باید دستگاه با مواد خاص جرم گیری شود اگر که مطمئن شدیم که از پودر هست امکان دارد که پودر را در جاپودری در خانه اشتباه می ریزید. شما موقع شستشو فقط باید پودر را در خانه بزرگ تر از همه بریزید که برای شستشو ایجاد شده است. از پودرهای مایع استفاده کنیم که مرغوب باشند و به خوبی داخل آب حل شود.
مورد بعدی که در ماشین لباسشویی های سامسونگ وجود دارد این است که گاهی از اوقات شما می خواهید دستگاه را روشن کنید ولی دستگاه روشن نمی شود. در این موارد باید حتماً از وجود برق در پریز مطمئن شوید. برای این کار می توانید یک مصرف کننده دیگر در آشپزخانه مانند آب میوه گیری را به برق بزنید و از وجود برق در پریز مطمئن شوید. در صورتی که جریان الکتریکی در آن قسمت وجود داشته باشد دستگاه به راحتی روشن می شود ولیکن اگر تبدیل ۳ به ۲ که سر پریز دوشاخه دستگاه میخورد معیوب باشد امکان دارد که دستگاه روشن نشود.