نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شیراز

03191002003

اگر شما محصولی از برند سامسونگ دارید که دچار مشکل و خرابی شده است و به همین دلیل به گوگل مراجعه کرده و وارد سایت ما شدید، باید توجه داشته باشید که ما در این وب سایت سعی کرده ایم که آموزش کاملی از ارورها و مشکلات محصولات سامسونگ و روش عیب یابی و برطرف کردن این دستگاه ها را به صورت رایگان با شما به اشتراک می گذاریم.

شاید که نیاز به تعمیرکار نداشته باشید.

در ابتدا ما محصولات سامسونگ را به شما معرفی می کنیم و در مورد هر کدام از این محصولات توضیحاتی را به شما خواهیم داد.

علت وجود نمایندگی های فروش بسیار زیاد محصولات سامسونگ در شهر شیراز باعث شده است که بسیاری از مصرف کنندگان از این برند معروف کره ای خریدهای بسیاری انجام دهند.

این دستگاه ها خواه ناخواه پس از دوره ای کارکردن، نیازمند تعمیر و نگهداری می باشند و درصورت خرابی، زمانی که مشکلی برای دستگاه پیش بیاید شما با تعمیرات سامسونگ در شیراز تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی تلویزیون سامسونگ در شیراز نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را انجام میدهیم

شرکت ما در بخش نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شیراز در موارد زیر آماده خدمت رسانی به همشهریان خود می باشد.

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در شیراز نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در شیراز  نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در شیراز نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

 

-ما در تعمیرات سامسونگ در شیراز تمام محصولات سامسونگ را با مجوز رسمی از اتحادیه انجام می دهیم. 

تعمیرات سامسونگ در شیراز تکنسین های خود را با بروزترین و پیشرفته ترین ابزار تجهیز کرده ایم تا این توانایی را داشته باشند که تعمیرات را در محل شما انجام دهند.

-در تعمیرات سامسونگ در شیراز فاکتور رسمی و مورد تایید اتحادیه از کارشناسان ما دریافت کنید.

-کارشناسان ما با یونیفرم و کارت شناسایی معتبر صادر شده از اصناف در محل حاضر می شوند.

-به مدت دو ماه تمامی خدمات ما گارانتی خواهد شد.

-در صورت نیاز به تعمیرات ما در دسترسیم و در هر زمان و ساعتی که تماس بگیرید بلافاصله تکنسین تعمیرات مربوطه را اعزام خواهیم کرد.

-کارشناسان ما سال هاست تعمیرات نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شیراز را بر عهده داشته و با تمام نکات ریز عیب یابی و تعمیرات، همچنین بازار قطعات آن آشنا هستند.


تعمیر یخچال سامسونگ در شیراز

نمایندگی یخچال سامسونگ در شیراز

نمایندگی یخچال سامسونگ در شیراز

 

یخچال یکی از لوازم خانگی ضروری در هر خانه است که در تمام فصول بدون وقفه کار می کند و هر نوع اختلال در آن می تواند دغدغه بزرگی برای تمام اعضای خانواده ایجاد کند.

در مورد تعمیر یخچال چند نکته حائز اهمیت است از جمله که باید سریعا و در کمترین زمان ممکن انجام شود، چرا که احتمال فاسد شدن مواد غذایی وجود دارد و این خسارت مالی زیادی به خانواده تحمیل می کند.

ضمنا باید عیب یابی کامل باشد تا بعد از مدتی دوباره کاری نشود.

 

صدای چکیدن قطره آب

یکی از مواردی که اصلا عیب نیست و نشانه سالم بودن یخچال است ولی بعضی از مشتریان دچار نگرانی شده و با تماس می گیرند این است که مشتری اعلام می کنند که صدای چکیدن قطرات آب از یخچال سامسونگ شنیده می شود.

این صدا، ایراد نیست. زمانی که عملیات برفک زدایی انجام می شود و یخ ها ذوب می شود این صدا به خاطر چکیدن قطره های آب بر روی اواپراتور تولید و شنیده می شود.


علت بوی بد یخچال ساید

یکی دیگر از عیوبی که برای آن تماس زیادی داریم این است که چرا یخچال بوی بد می دهد؟ 

در اولین قدم باید تمام طبقات یخچال را نگاه کنید که اگر میوه یا غذایی در طبقات مانده و خراب شده خارج کنید. 

ممکن است مقداری آبمیوه یا نوشابه بر روی طبقات ریخته و مانده باشد و یا سبزی در کیسه نایلونی مانده باشد.

اگر با چنین مواردی روبرو شدید سریعا آن را خارج کنید.

این موارد جدای از اینکه باعث بوی بد یخچال می شود از نظر سلامتی هم مضر است چرا که کپک به بقیه مواد غدایی منتقل می شود و سپس خورده می شود و بسیار بیماری زاست.

در بسیاری از موارد هم مشکل بوی بد از خود یخچال است.

بدنه یخچال از جنس پلاستیک است و پلاستیک یکی از موادی است که به راحتی بو را جذب می کند.

برای از بین بردن بوها، ابتدا کمی پودر جوش شیرین بر روی طبقات بریزید. یک ظرف حاوی مقداری جوش شیرین و آب ولرم را داخل طبقات بگذارید و حتی طبقات را هم با این محلول بشویید.

این کار باعث جذب بوی بد یخچال می شود.

یکی دیگر از کارهایی که می توانید انجام دهید این است که مقداری قهوه را داخل فنجان ریخته و در طبقات قرار داده و 2-3 روز به حال خود رها کنید. بو را به خود جذب می کند.

راه سوم اینکه یک پنبه آغشته به وانیل را داخل یخچال به مدت یک روز قرار دهید.

تهیه شده توسط: نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شیراز

 


برای آموزش ریست یخچال فریزر سامسونگبر روی عبارت مربوطه کلیک کنید.


نمایندگی لباسشویی سامسونگ در شیراز

نمایندگی لباسشویی سامسونگ در شیراز

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شیراز

لباسشویی های سامسونگ در دو نوع درب از بالا و درب از جلو چندین سال است که تقریبا یک قطب زندگی های امروزی در خانواده های ایرانی شده است. 

لباسشویی های سامسونگ از نظر کیفیت و آپشن های به روز جزو بهترین ها هستند. اگر با رعایت یک سری نکات، از آنها خوب مراقبت کنیم و استفاده درست و اصولی بشود می تواند سال ها در خدمت بهداشت و تمیزی خانواده باشد.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شیراز نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

 

نکاتی برای افزایش طول عمر لباسشویی

-در ساعات پیک مصرف آن را روشن نکنید.

-مقدار لباس ها را متناسب با ظرفیت دستگاه داخل آن قرار دهید. مقدار کمتر یا بیشتر آن، هر دو باعث آسیب به درام می شود .

-به تبلیغات سوء توجه نکنید و از انداختن پتو داخل لباسشویی خودداری کنید. فقط پتوهای مسافرتی را مجازید که با لباسشویی سامسونگ بشویید.

-در صورت بروز هر مشکل و اروری، شماره ارور را یادداشت کرده و با تکنسین مربوطه تماس گرفته و از او کمک بخواهید. هنگام مراجعه تعمیرکار به او بگویید که در چه مرحله ای از شستشو و چه اروری را دیده اید. این کار به سرعت عمل انجام خدمات کمک می کند.


ارور dE  در لباسشویی سامسونگ

لباسشویی های امروزی کاملا هوشمند هستند و مغز متفکر آنها برد دستگاه است. درب لباسشویی یکی از قسمت هایی است که توسط قفل یا میکروسوئیچ باز و بسته می شود. عملکرد میکروسوئیچ به طور مستقیم تحت نظارت برد است.

چنانچه درب به طور کامل بسته نشده باشد دستگاه شروع به کار نمی کند و یا اگر عملیات تخلیه انجام نشده باشد دستگپاه اینطور تشخیص می دهد که عملیالت شستشو کامل نشده و اجازه باز شدن درب را نمی دهد.

یکی از مواردی هم که مشتریان برای آن تماس زیادی می گیرند همین مسئله باز نشدن و یا بسته نشدن درب لباسشویی است.

اگر میکروسوئیچ خراب باشد ارور DE را بر روی صفحه نمایش میبینید. در این صورت باید چند کار انجام دهید. 

اگر قبل از شستشو، لباس ها را داخل ماشین ریخته اید و می خواهید استارت دستگاه را بزنید اما شروع به کار نمی کند و ارور درب را می دهد ممکن است لباسی در لاستیک در گیر کرده باشد پس اول چک کنید که آیا چیزی مانع بسته شدن درب نشده باشد. بعد از آن احتمال شکستن قلاب درب،  خرابی میکروسوئیچ و یا برد اصلی است که در این صورت خرید و تعویض قطعه کار یک تعمیرکار باتجربه است. 


نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ در شیراز

نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ در شیراز

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در شیراز

ماشین های ظرفشویی سامسونگ را می توان از بهترین ها دانست. 

در ظرفشویی های هوشمند سامسونگ، خرابی هر قطعه ای به صورت یک ارور بر روی نمایشگر نشان داده می شود که با کمک همان ارور می توان فهمید مشکل کجاست.

یکی از سوالات کاربران عزیز این است که چگونه ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را ریست کنیم؟

در این مقاله روش ریست ظرفشویی سامسونگ را برایتان می گوییم . این روش بسیار کاربردی ولی آسان است و تقریبا تمام مصرف کنندگان می توانند این کار را انجام دهند.

اولین ترین و مهم ترین نکته این است که هرگز دستان خیس به ظرفشویی نزنید.

در برخی از مدل ها به وضوح آپشن Reset وجود دارد که می توان آنت را انتخاب کرد. در برخی از مدل ها هم باید ترکیب کلیدهای Star و Pause را با هم گرفت و 5 ثانیه نگه داشت. در برخی دیگر از مدل ها فقط Start را 5 ثانیه نگه دارید.

پس از آن ظرفشویی را روشن کنید و اجازه دهید یک دور کار کند . اگر در پایان کار اروری مشاهده نشد مشکل رفع شده است. ولی اگر ارور را باز هم داشتید باید از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید. احتمال خرابی یک قطعه وجود دارد و این کاملا به نظر تعمیرکار بستگی دارد که آیا قطعه مربوطه باید تعویض یا تعمیر شود.

 

ریست ظرفشویی های بدون دکمه

در حالتی که دستگاه بر روی هر برنامه ای به جز است آن را از برق کشیده و مجددا بین 30 تا 60 ثانیه به برق بزنید. اگر ظرفشویی آبگیری کرد دستگاه را روشن کنید. البته در بعضی از مدل ها لازم است که درپوش را چند بار باز و بسته کنید.

 


رفع ارور 4E  در ظرفشویی سامسونگ

یکی از ارورهای رایج در ظرفشویی های سامسونگ 4E  یا E1 است. این ارور زمانی دیده میس شود که زمان 10 دقیقه آبگیری سپری شده باشد ولی دستگاه آبگیری نکرده باشد. از این روش دستگاه به ما خبر می دهد که اشکالی در سیستم آبگیری آن است. ممکن است آب قطع باشد، یا شیر آب، شلنگ ورودی و یا برد دستگاه خراب شده باشد.

برای رفع این ارورها به این صورت عمل کنید که وصل بودن آب، سالم بودن شیر ورودی و سالم بودن شلنگ ورودی را بررسی کنید. اگر این موارد مشکلی نداشت دستگاه را ریست کنید. ریست ظرفشویی سامسونگ را به طور کامل توضیح دادیم، آن را خوانده و مطابق آن دستگاه را ریست کنید. به احتمال زیاد مشکل حل می شود و مجددا وارد چرخه آبگیری مجدد می شود. اگر این اتفاق نیفتاد احتمالا قطعات دیگری مانند برد در این مسئله درگیر هستند.

برای تعمیر یا تعویض برد با یک کارشناس خبره مشورت کنید و اجازه دهید او شما را راهنمایی کند.


نمایندگی تلوزیون سامسونگ در شیراز

نمایندگی تلوزیون سامسونگ در شیراز

تعمیر تلویزیون سامسونگ در شیراز

کارشناسان صوتی تصویری ما آماده انجام انواع تعمیرات LED و LCD های سامسونگ در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت هستند. ما تمامی تعمیرات خود را گارانتی بدون قید و شرط کرده و به شما فاکتور رسمی طبق نرخنامه اتحادیه می دهیم.

بیشترین شکایتی که از تلویزیون های سامسونگ آن هم بعد از چند سال استفاده داریم این است که تصویر تاریک شده و یا صدا هست ولی تصویر ندارد. البته این نکته را یادآوری می کنیم که خرابی محصولات سامسونگ کاملا به نحوه استفاده و نگهداری از آنها هم مربوط است. بعنوان مثال اگر تلویزیون را در معرض نور خورشید یا در محلی مرطوب قرار دهید و یا مدت زمان زیادی روشن بود نمی توان توقع داشت که دچار خرابی نشود.

   

علت تیره شدن ال ای دی

اگر تصویر ال ای دی شما تیره شده است ممکن است این اتفاق به 3 دلیل رخ داده باشد: احتمال اول خراب شدن بک لایت دستگاه است. احتمال دوم سوختن پیکسل آن و اخرین احتمال خرابی پنل تلویزیون است. 

هر کدام از این موارد باشه قابل اصلاح است. کافیست با کارشناسان ما تماس گرفته و اعلام درخواست کنید. 


 

تعمیر ماکروفر سامسونگ در شیراز

طی چند سال اخیر مایکروفرهای سامسونگ بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. 

در صورت مراقبت، مشکل چندانی برای دستگاه پیش نمی آید. در اینجا چند مورد از عیب های رایج را برای شما بیان می کنیم و راه های رفع این عیب ها را آموزش می دهیم.

 

علت جرقه زدن ماکروویو سامسونگ 

اگر به طور ناگهانی با جرقه زدن ماکروفر مواجه شدید قبل از هر اقدامی دستگاه را از برق بکشید و اما علت جرقه زدن دستگاه:

اگر قطعه ای فلزی داخل ماکروفر وارد شده باشد می تواند حین کار کردن تولید جرقه کند. احتمالا تعجب می کنید و می پرسید که فلز از کجا وارد شده؟ به شما می گویم. ممکن است هنگام تمیزکردن دستگاه با سیم ظرفشویی تکه کوچکی از سیم داخل ماکروفر مانده باشد و یا غذا را به جای قرار دادن در ظروف مخصوص ماکروفر، داخل ظرف فلزی قرار دهید. همچنین غذا را داخل فویل نپیچید. 

عامل دیگر ممکن است ذرات چربی و غذا بر روی پوششی که بر روی محل انتقال امواج است ریخته باشد و موقع کارکردن ماکروفر، این چربی ها بسوزند و ما فکر کنیم جرقه می زند.

اگر پایه فلزی داخل فر غیر استاندارد و بی کیفیت باشد ممکن است بسوزد و جرقه تولید کند.

سوختن دیود هم باعث بروز این مشکل می شود.


علت گرم نکردن غذا

خراب شدن سوئیچ درب می تواند مانع از شروع به کار و گرم شدن غذا شود.

سوختن دیود و خراب شدن مگنترون هم دیگر عواملی است که باعث می شود غذا گرم نشود.

 


 

لوازم خانگی دیگری از سامسونگ هم همچون ماکروفر، تلویزیون، اجاق گاز و فرگاز سامسونگ را نیز در منزل شما و در اسرع وقت تعمیر می کنیم.