نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شهرکرد نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شهرکرد

03191002003

محصولات سامسونگ در شهر شهرکرد به علت حجم فروش بسیار زیاد نیازمند یک تعمیرگاه تخصصی در زمینه محصولات سامسونگ در شهرکرد می باشد.

گروه سامسونگ حامی، با ایجاد دفتر منطقه‌ای خود در شهر شهرکرد توانسته است شبکه خدمات رسانی خود را به شهرهای شهرکرد و اطراف آن به شعاع ۳۵ کیلومتر پوشش دهد. تعمیرات وسایل روز دنیا در منزل شما صورت می پذیرد و این باعث می شود که شما در هزینه های خود صرفه جویی کنی.

تعمیرات سامسونگ را به نیروهای زبده و کارآزموده نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شهرکرد بسپارید.

زمانی که شما تعمیرات خود را به یک شرکت معتبر می سپارید دغدغه و مشکلاتی که تعمیرات را به یک تعمیرکار معمولی میسپارید ندارید.

این دغدغه ها شامل:

مرحله اول اطلاعات فنی می باشد. وقتی که تعمیرکار اطلاعات فنی کافی برای عیب یابی و تشخیص عیب دستگاه شما را نداشته باشد، باعث می شود که در همان ابتدای کار هزینه اضافه بپردازید.

مرحله دوم عیب دستگاه شما برطرف نشود.

مرحله سوم حتی امکان دارد به دستگاه شما خساراتی وارد شود.

ما برای جلوگیری از این مشکل حتی به تکنسین های بسیار زبده خود اعلام کرده ایم که قبل از شروع تعمیرات، علائم و مشکلات دستگاه را به صورت آنلاین در کمیسیون فنی مطرح نمایند. در کمیسیون فنی، سه نفر کارشناس مربوطه روی دستگاه نظر میدهند. این باعث می شود که ریسک عیب یابی اشتباه به صفر برسد.


نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شهرکرد شامل محصولات زیر می باشد:

تعمیر یخچال سامسونگ در شهرکرد

تعمیر لباسشویی سامسونگ در شهرکرد


به علت سخت بودن جابجایی این محصول تمامی تعمیرات یخچال فریزر هم از شارژ گاز تخصصی، نشت یابی و حتی تعویض کمپرسور در منزل شما و با نظارت شما عزیزان انجام میشود و این امر باعث می‌شود که شما هزینه های اضافی شامل جابجایی محصول را نپردازد و در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.


حالا این سوال پیش می‌آید که آیا تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در منزل باعث کاهش کیفیت تعمیرات نمی شود؟

در پاسخ به این سوال باید بگویم که خیر. گروه حامی سرویس با استفاده از تجهیزات و ابزارآلات استاندارد روز، تعمیرات را در منزل شما انجام می دهد و تمامی ابزار آلات به صورت پرتابل می باشد که این ابزارآلات پرتابل از دقت بسیار بالایی برخوردار است و این باعث می شود که سرعت عمل در تعمیرات و کیفیت افزایش پیدا کند.

ما برای جوشکاری لوله ها هم از دستگاه های جوش پرتابل استفاده می‌کنیم و سعی می‌کنیم در هر ماه شارژ گاز گازهای یخچال فریزر را جمع آوری کنیم که در محیط پخش نشود و استانداردهای جهانی در مورد حفظ محیط زیست انجام شود.


نمایندگی تعمیرات سامسونگ در شهرکرد چه میزان گارانتی دارد؟

تعمیرات سامسونگ در شهرکرد توسط گروه، به مدت دو ماه گارانتی بدون چون و چرا دارند. یعنی اگر که تعمیرکار سرویس به منزل شما اعزام شد و تعمیرات یخچال فریزر (به عنوان مثال شارژ گاز) را انجام داد و بعد از ۱۰ روز یخچال فریزر شما مجدد نیازمند شارژ گاز شد، تکنیسین موظف است که به صورت رایگان، مجدداً شارژ گاز را انجام دهد و مشکل را برطرف نماید.


03191002003

نکته ای که در این مورد وجود دارد این است که اگر در تعمیرات مرحله دوم قطعاتی به دستگاه شما اضافه یا تعویض شود، آیا هزینه قطعات را مشتری می پردازد؟

به عنوان مثال اواپراتور دستگاه نشتی دارد و باعث می شود که گاز دستگاه خالی شود سرویس کار، اواپراتور یخچال فریزر سامسونگ را عوض میکند و مجدداً شارژ گاز را انجام میدهد و فقط هزینه اواپراتوری که تعویض شده را از شما می‌گیرد و هزینه‌ای که قبلاً برای شارژ گاز آمده است را از شما دریافت نمی کند.