تعمیرات سامسونگ در کرج

تعمیرات سامسونگ در کرج

03191002003

مفتخریم که در زمینه  تعمیرات سامسونگ در کرج، تعمیر لباسشویی، ظرفشویی، لباسشویی و یخچال فریزر سامسونگ پیشتاز بوده و با ارائه خدماتی ویژه تعمیرات سامسونگ در کرج را در محل شما انجام می دهیم.
بنا به لازمه زندگی های امروزی، اکثر منازل آپارتمانی بوده و شرایط جابجایی وسیله و حمل آن به کارگاه وجود ندارد. ما تمهیداتی فراهم کرده ایم که برای تعمیرات سامسونگ در کرج دیگر نیازی به جابجایی لوازم خانگی خود ندارید.
تکنسین های مجرب و مجهز ما پس از تماس شما در محل حاضر و تعمیرات را بدون اتلاف وقت و در همان روز با تجهیزات کامل انجام می دهند.
دلیل محبوبیت گروه ما، سرعت عمل، مهارت و قیمت های مناسب با نرخ نامه اتحادیه است.
صدور فاکتور رسمی نشانه شفافیت در خدمت رسانی ما به شما عزیزان است.

از آنجایی که ما به مهارت و دانش تکنسین های خود ایمان داریم، تضمین کتبی تحویل می دهیم که در آن قید شده 60 روز گارانتی دارد.
خدمات ما به صورت شبانه روزی در اختیار مشتریان عزیز است.

نمایندگی سامسونگ در کرج نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم


نمایندگی تعمیرات سامسونگ در کرج

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در کرج

تعمیر یخچال سامسونگ در کرج

تعمیر یخچال سامسونگ در کرج را به تکنسین های ما سپرده و با خیالی آسوده خدمات سریع و تضمینی دریافت کنید.

تعمیرات به طور کامل در منزل و محل شما انجام می شود.

سوالات متداولی که مشتریان عزیز در تماس های خود مکررا از ما می پرسند اغلب از موارد زیر است:
علت صدای یخچال سامسونگ چیست؟

علت لرزش یخچال سامسونگ چیست؟

علت عدم برودت یخچال سامسونگ چیست؟

علت عدم انجماد فریزر سامسونگ چیست؟

علت خرابی یخساز چیست؟

علت خرابی آبسردکن چیست؟

علت آبریزی چیست؟

علت آلارم درب باز چیست؟

 


نحوه تعویض لامپ یخچال

لامپ یخچال سامسونگ یکی از قطعاتی است که تا زمانی که به خوبی کار می کند قدر آن را نمی دانیم اما اگر بسوزد متوجه نعمت روشنایی داخل یخچال می شویم. 

در یخچال های سامسونگ دو نوع لامپ وجود دارد: لامپ های رشته ای و لامپ های LED

لامپ های رشته یا در محلی که ترموستات قرار دارد نصب شده اند و یا ب در زیر سقف یخچال.

مکعمولا یک محافظ طلق مانند پلاستیکی بر روی لامپ قرار دارد. ابتدا این طلق را باز کنید ( احتمالا باید پیچ هایی داشته باشد ). سپس لامپ را باز کرده و لامپی که تازه خرید کرده اید را بجای آن به سرپیچ ببندید. اگر با این کار باز هم لامپ روشن نشد پس اشکال از سرپیچ است. داخل سرپیچ را با چشم و یا آیینه و دوربین گوشی خود چک کنید. شاید سولفاته شده که باید سرپیچ را عوض کنید.

اگر سرپیچ سالم بود قسمت های بعدی که باید چک کنید میکروسوئیچ یخچال و مدار یخچال است.

میکروسوئیچ در وسط یخچال و روی محل ترموستات قرار دارد.

بررسی مدار یخچال و برد، و رفع قطعی لامپ کاری نیست که افراد غیرفنی از پس آن بربیایند. باید آن را به یک فرد متخصص و فنی بسپارید.

لامپ های LED بر روی دیواره نصب می شود و اگر سوخته باشد، به همان روشی که برای لامپ های رشته ای گفتیم، آنها را باز کنید. اغلب لامپ های ال ای دی قابل تعمیر هستند ولی اگر امکان نداشت، آنها را تعویض کنید.

برای باز کردن لامپ از یخچال از کاردک و پیچ گوشتی دوسو استفاده کنید.


نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج

تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج

در کرج به دلیل حضور پررنگ نمایندگان فروش محصولات سامسونگ، محصولات بسیاری شامل لباسشویی سامسونگ به فروش رفته است و پس از مدتی این دستگاه ها طبیعتاً نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. نگهداری و سرویس دوره ای ماشین لباسشویی های سامسونگ شامل جرم گیری دستگاه، شامل گریس کاری، روانکاری پایه های مهار کننده و سرویس پایه های ماشین لباسشویی سامسونگ می باشد. این سرویس دوره ای باعث

می شود که ماشین لباسشویی شما دچار خرابی نگردد و از خرابی های احتمالی جلوگیری شود. شرکت ها یا موسسه هایی که دارای دستگاه های ماشین لباسشویی بسیار هستند می توانند با شرکت های تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج قرارداد تنظیم نمایند.

سرویس های دوره ای ماشین لباسشویی شامل سرویس های دوره ای، هفتگی، ماهیانه و سالیانه می باشند. پیشنهاد ما برای شما عزیزان استفاده از پکیج سرویس دوره ای ۶ ماهه می باشد. زمانی که این سرویس دوره ای به صورت مکرر و در یک دوره زمانی مشخص انجام شود باعث میشود که هزینه های خرابی دستگاه ها فوق‌العاده کاهش پیدا کند.اگر شما در سال دو مرحله دستگاه را سرویس دوره ای می کنید باعث می شود که در هزینه های شما صرفه جویی شود. بر طبق بررسی های به عمل آمده توسط شرکت ما تعمیر و سرویس دستگاه هایی که سرویس دوره ای نشده باشد نسبت به آن که سرویس دوره ای شده باشد هزینه بر است .پس با استفاده از سرویس دوره ای ما می توانید هزینه های خود را بابت تعمیرات لوازم خانگی؛ یخچال، فریزر و یا کولرهای گازی و اسپیلت فوق‌العاده کاهش دهید.

 

هزینه تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی سامسونگ چقدر است؟

در این قسمت قصد داریم که هزینه تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی سامسونگ را مورد بررسی قرار دهیم. اگر که شما لباسشویی خود را به تعمیرگاه برده‌اید و نیازمند تعویض بلبرینگ می باشد طبیعتاً با هزینه های زیادی روبرو می‌شوید. این هزینه تعویض بلبرینگ شامل هزینه‌های قطعه و هزینه های سرویس دستگاه می باشد.

زمانی که دستگاه شما بابت تعویض بلبرینگ وارد تعمیرگاه می شود یعنی اینکه باید قطعات ماشین لباسشویی کامل چک شود و سرویس کامل روی آن انجام می‌شود. تمام قطعات به طور کامل باز و چک می شود. این سرویس ها شامل شستشوی کامل، گریس کاری، روانکاری و سرویس جنت ‌های جاپودری و جنت های تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ می شود. هزینه ای که بابت قطعات از شما دریافت می شود بنا به کیفیت آنها متفاوت است. در یک سری از ماشین لباسشویی ها بلبرینگ های مختلفی استفاده می شود که در کشورهای چین و ژاپن تولید می‌شود. بهترین نوع بلبرینگ که توسط گروه ما مورد تایید قرار گرفته شده است بلبرینگ اس کا اف ژاپن می باشد. کاسه نمدهایی که در ماشین لباسشویی سامسونگ استفاده می شود کاسه نمد های لبه دار هستند. قیمت های آنها بسیار متفاوت است ولی طبق برآورد ما حدودی ۴۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان می باشد.

فقط این نکته را مورد توجه قرار دهید که جنس قطعه و نوع قطعه و سرویس‌های انجام شده متفاوت می باشد و برتای دریافت خدمات عالی بید با یک مرکز مطمئن مورد تایید مراجع ذیصلاح تماس بگیرید.


سوالات متداول که مشترکین عزیز تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج از ما می پرسند:

علت روشن نشدن لباسشویی سامسونگ

علت نزدن دکمه های لباسشویی

علت تمیز نشستن لباس در لباسشویی

علت آبریزی لباسشویی

علت توقف لباسشویی وسط شستشو

علت چروک بیش از حد لباس ها

علت گرم نشدن آب 

علت آبگیری نکردن لباسشویی

علت لرزش و حرکت ماشین لباسشویی

علت تخلیه نکردن لباسشویی

علت صدای شدید 

علت باز و بسته نشدن درب لباسشویی

 


نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در کرج

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در کرج

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در کرج

برند سامسونگ یکی از برندهایی است که ظرفشویی های هوشمند و با کیفیتی را به بازار عرضه کرده است و مشتریان عزیز از کارکرد آن رضایت زیادی دارند. به خصوص اگر هر شش ماه یکبار آن را سرویس کنید. سرویس دوره ای ظرفشویی سامسونگ سالی دوبار باعث می شود که جرم گیری و روغن کاری شود و اگر ایرادی هم وجود داشت سریعا رفع شود و مانه از خرابی های بعدی شود.

ماشین ظرفشویی به دلیل اینکه به طور مرتب با آب در تماس است، سختی آب بر روی آن اثر گذاشته و باعث جرم گیری و خوردگی قطعات می شود. 

استفاده از مواد شوینده مناسب و با کیفیت هم از دیگر نکاتی است که با رعایت آن می توانید به عمر دستگاه خود اضافه کنید و کارایی بهتری از آن انتظار داشته باشبد.

قرص های Fairly و نمک با کیفیت و اورجینال هرچند که ممکن است به ظاهر گران بقاشد اما اگر دور اندیشی کنید قطعا به صرفه تر است.

 

ارور های ظرفشویی سامسونگ

ارور های ظرفشویی سامسونگ

رفع ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ

بر روی ماشین های ظرفشویی جدید و هوشمند، پنلی وجود دارد که مرحله شستشو، دمای آب و ارورهای ظرفشویی نمایش داده می شود.

اگر در کارکرد ماشین ظرفشویی مشکلی پیش آمد و هر کدام از قطعات دچار مشکل شد این مشکل با شماره اروری بر روی پنل نشان داده می شود.

اگر ابتدای کار یا اواسط مراحل شستشو خطایی بر روی صفحه نمایش دیدید اولین کاری که می توانید انجام دهید این است که از روی صفحه نمایش عکس بگیرید یا شماره ارور را یادداشت کنید. کار بعدی شما این است که شماره خطا را همراه برند دستگاه در گوگل سرچ کنید. با این کار می توانید عیب دستگاه را متوجه شوید. 

بعد از آن با یک تکنسین مجرب تماس گرفته، شماره خطا را به او بگویید و اجازه دهید تا با تست و بازدید دستگاه، تعمیرات را انجام دهد.


 

علت لکه ظروف در ماشین ظرفشویی

اینکه بعد از پایان شستشو متوجه لکه هایی بر روی ظروف شوید و ندانید که علت این لکه ها بر روی ظرف هایتان چیست دغدغه بزرگی است

وجود لکه روی ظروف دلایل مختلفی می تواند داشته باشد که برخی از آنها بخاطر عدم آگاهی و رعایت نکردن یک سری از موارد است ولی در بعضی موارد هم با ایراد و خرابی در دستگاه مواجهید و باید تعمیر انجام شود.

1) وجود بعضی از املاح موجود در آب مانند کلسیم و منیزیوم ممکن است باعث لکه بر روی ظروف شود.

این مشکل را می توان با نصب دستگاه تصفیه آب خانگی در مسیر ظرفشویی و خرید ظرفشویی که فیلتر دارد حل کرد. این دو راه حل املاح موجود در آب را کم کرده و مشکل لکه تا حدودی زیادی رفع می شود.

 

2) اگر آبی که روی ظروف می پاشد سرد باشد توان حل کردن کامل چربی ها را ندارد. درجه حرارت آب را باید درست تنظیم کنید. اگر باوجود تنظیم درجه، باز هم آب گرم ندارد امکان خرابی المنت نیز هست.

 

3) مقدار نمکی که برای جلای ظروف استفاده می شود باید در حد استاندارد باشد. استفاده مقدار زیاد نمک باعث شوره زدن و لکه روی ظروف می شود.

پس اگر با این مشکل مواجهید کاری که می توانید فعلا انجام دهید این است که مقدار نمک را تنظیم کرده و درجه حرارت آب را تنظیم کنید. اگر با این موارد ایراد رفع نشد با یک تکنسین مشورت کنید تا برای تست المنت و برد اقدام کنند.


نمایندگی تعمیر تلوزیون سامسونگ در کرج

نمایندگی تعمیر تلوزیون سامسونگ در کرج

تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج

تکنسین های نمایندگی تعمیرات سامسونگ در کرج تعمیر انواع LED ها و LCD های سامسونگ را در تمام مدل ها و سایزها به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی تعمیر می کنند. تعمیرات توسط کارشناسانی که سالها تجربه ومهارت در این امر دارند انجام شده و برای رضایت خاطر مشتری، خدمات برای مدت دو ماه نیز گارانتی می شود.

ما بلافاصله پس از تماس شما، کارشناسان خود را به محل اعزام می کنیم. بدلیل سختی حمل و نقل، ما تکنسین های خود را به ابزارآلات لازم مجهز کرده است تا تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج در محل شما انجام می شود. در موارد خاص که تعمیرات و تست زمان زیادی می برد و یا نیاز به تجهیزات کارگاهی دارد ، شرکت دستگاه را به کارگاه برده و پس از پایان کار بازگردانده و نصب می کند.

کلیه قطعاتی در تلویزیون های سامسونگ دچار خرابی می شود به طور کامل تست و عیب یابی می شود. به دلیل بالابودن کارایی قطعات اصلی، ابتدا تلاش می کنیم تا با تعمیر قطعات آنها را به چرخه کار برگردانیم. در مواردی که به هیچ عنوان امکان تعمیر آنها نیست، تعویض می کنیم. ولی وجه تمایز شرکت ما با بسیاری از همکاران تعمیرکار این است که:

1) تمام قطعاتی که تعویض می شود اورجینال بوده و به طور مستقیم از کمپانی سازنده خریداری می شود. ما به دلیل تعهد اخلاقی خود نسبت به مشتری، هرگز قطعات فیک و درجه پایین بر روی دستگاه استفاده نمی کنیم.

2) داغی قطعه تعویض شده (قطعه خراب) تحویل مشتری داده می شود. این کار برای اطمینان خاطر شماست. شما با مراجعه به هر مرجع ذیصلاح، می توانید از صحت کار تعمیرکاران ما و تشخیص درست آنها مطمئن شوید.

3) ضمانت نامه کتبی برای قطعه از ما بخواهید. 


نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ در کرج

نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ در کرج

تعمیر ماکروفر سامسونگ در کرج

ماکروفرهای برند سامسونگ از جمله لوازم خانگی محبوب در خانوارهای ایرانی است. در سری های جدید این محصول، هر مشکلی با یک ارور بر روی پنل دستگاه مشخص می شود.

شما در صورت مشاهده ارور، آن را یادداشت کرده و هنگام ثبت پذیرش درخواست تعمیرات، آن را به کارشناسان ما اطلاع دهید. 

ما این امکان را فراهم کرده ایم که در صورت نیاز به تعویض قطعه ای، از طریق کمپانی اصلی قطعه اصلی و اورجینال آن را برای شما فراهم کرده و نصب کنیم.

 

علت نچرخیدن سینی ماکروفر   

یکی از مواردی که بابت آن تماس های زیادی دریافت می کنیم این است که بعد از مدتی استفاده از ماکرفر، مشتریان تماس گرفته و برای علت نچرخیدن سینی ماکروفر سامسونگ سوال می پرسند. در اینجا تمام عواملی که باعث این مشکل می شود را بیان می کنیم:

جمع شدن جرم و چربی دور غلتک ها، خراب شدن شافت گردان، خرابی موتور و غلتکی که مسئول چرخاندن سینی است، شکسته شدن کوپلینگ و پایه های زیر سینی، خرابی برد.

خرابی کوپلینگ و پایه ها را خودتان می توانید چک کنید و اگر نیاز به تعویض قطعه دارد برای تامین قطعه از شرکت ما کمک بخواهید. در غیر این صورت کارشناسان ما با عیب یابی دقیق محصول می توانند ایراد را رفع کنند.

نمایندگی تعمیرات  سامسونگ در کرج  نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

محصولاتی که شامل ارائه خدمات توسط گروه حامی سرویس می باشد تعمیرات انواع یخچال فریزر سامسونگ در شهر کرج و تعمیر انواع ماشین لباسشویی در شهر کرج می باشد

ما با استفاده از تعمیرکاران زبده و کارآزموده توانستیم تکنسین هایی را جهت تعمیرات محصولات سامسونگ در شهر کرج مجهز نموده و خدماتی که برازنده یک خانواده ایرانی است را ارائه نماییم.

روش های تعمیر و نگهداری یخچال سامسونگ

بهترین روش نگهداری از یخچال فریزر سامسونگ توجه به نکات زیر می باشد قبل از هر چیز شما باید مکان نصب یخچال فریزر را مدنظر قرار داشته باشید یخچال فریزر شما نباید نزدیک محصولات حرارتی و رطوبت زا مانند سماور یا اجاق گاز قرار بگیرد یخچال فریزر باید از قسمت پشت با دیوار حداقل ۱۰ سانتی متر فاصله داشته باشد.
 یخچال فریزر باید شیوه آن چند روز به سمت عقب باشد که درب یخچال فریزر را که از نصب رها میکنیم به صورت اتوماتیک بسته شود.
 هر ۶ ماه یکبار باید قسمت پشت یخچال فریزر را باز کرده و گردگیری کندانسور را انجام دهیم این کار توسط یک عدد جاروبرقی انجام می شود.

 لازم به ذکر است گروه حامی سرویس قبل از ارائه خدمات تعمیرات مکان نصب یخچال فریزر شما را بررسی می کند و به شما در این باره راهنمایی های لازم را می دهد

یک باور اشتباه مشتریان در مورد یخچال فریزر

خیلی از مشتریان عزیز ما بر این باور هستند که اگر مواد غذایی کمتری داخل یخچال فریزر شان قرار دهند به یخچال فریزر کمتر فشار می آید و در نتیجه راندمان بهتری دارد.
این باور کاملاً اشتباه است یخچال فریزر شما هر چقدر پر تر باشد و مواد غذایی داخل آن بیشتر باشد باعث می شود که هنگامی که دما به حد مطلوب رسید مواد غذایی سرد شوند و آن سر ما را داخل کابین یخچال حفظ کنند

 در نتیجه یخچال فریزر دیرتر دمای خود را از دست می دهد و باعث می شود که کمتر اتومات کند.