تعمیرات سامسونگ در اصفهان

تعمیرات سامسونگ در اصفهان

03191002003

شرکت ما یک آژانس تعمیراتی زیر نظر اتحادیه می باشد که مجوز تعمیرات سامسونگ در اصفهان را داراست.

تمامی قطعاتی که در تعمیرات بکار برده می شود فابریک و اورجینال هستند که ما برای جلب رضایت مشتری تمام امور انجام شده و این قطعات را به مدت 60 روز گارانتی کرده و فاکتور رسمی بابت تمام خدمات به شما ارائه می کند.

نمایندگی سامسونگ در اصفهان نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

تکنسین های این گروه مجرب و کارآزموده هستند که با سابقه کاری بین 4 الی 5 سال به انجام از این قبیل تعمیرات پرداخته اند.

یکی از امتیازات ما به صورتی است که بیشتر از نیرو های تازه نفس و جوان به دلیل تجربیات بروز که دارند استفاده می کنیم.

خدمات شرکت ما 24 ساعته و از زمان پذیرش شما تا قرار ملاقات تنظیم کردن سرویسکار، کوتاه ترین مدت را به خود اختصاص می دهد.

تمامی خدمات ما در منزل شما انجام می شود زیرا تمامی شما مشتریان دغدغه انتقال و جابه جایی وسایلتان را

دارید که ما این نگرانی شما را درک کرده و به فکر رفاه حال شما عزیزان هستیم. زیرا رضایت مشتری باعث

خوشنودی و سربلندی ماست.

 

تکنسین های مجربی و متعهد ما تعمیر انواع لوازم خانگی سامسونگ را در اصفهان انجام می دهند:

تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان

تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در اصفهان

تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان

 


آنچه که در مقاله تعمیرات سامسونگ در اصفهان آمده بر اساس سوالاتی که مصرف کنندگان سامسونگ در اصفهان در تماس های خود از کالسنتر ما می پرسند تنظیم شده است و تمام آن چیزی است که شما خواسته اید:

روش سرویس دوره ای ماشین لباسشویی سامسونگ

روش سرویس دوره ای یخچال فریزر سامسونگ

روش سرویس دوره ای تلویزیون سامسونگ

روش سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی سامسونگ

علت لکه ظروف در ظرفشویی سامسونگ

علت یکسره کار کردن یخچال سامسونگ

خدمات پس از فروش سامسونگ در اصفهان نیستیم اما تعمیرات ان را در منزل شما انجام میدهیم


از آنجایی که همیشه پیشگیری بهتر از درمان است خیلی بهتر است که قبل از اینکه بخواهد مشکلی پیش بیاید و ما را آشفته کند، ما به فکر نگهداری و سرویس لوازم خانگی خود باشیم. هزینه بالای تعمیرات، اتلاف وقت، تعویض قطعات اورجینال کارخانه همگی از مواردی هستند که شما را مجاب می کند که با انجام سرویس های دوره ای خیال خود را راحت کنید و نیازی به تعمیرات نداشته باشید.

 

ما می توانیم با یکسری اقدامات از ایجاد مشکلات یا تعمیرات سنگین جلوگیری کنیم. ما می توانیم نگهداری دستگاه را به صورت دوره ای یعنی در مدت زمان خاص به عنوان مثال هر 6 ماه یکبار این سرویس ها را انجام دهیم تا دستگاه ها دچار مشکل نشوند. 

نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اصفهان نیستیم اما تعمیرات آن را در منزل شما انجام میدهیم

روش سرویس دوره ای ماشین لباسشویی سامسونگ

برای سرویس لباسشویی کار خاصی نباید انجام دهید. هر دو الی سه ماه یکبار درب ماشین لباسشویی را باز می کنیم و لاستیک دور درب را ابتدا مقداری وایتکس یا مایع سفیدکننده می ریزید و با مسواک آن را تمیز کنید.

سپس برای تمیزکردن جاپودری، دکمه ضامن آن را می گیریم و به سمت بیرون کشیده و از جای خود در آورید. آن را با مسواک تمیز کنید.

قدم بعدی سرویس پمپ تخلیه دستگاه است. در قسمت پایین لباسشویی سمت راست یک دریچه کوچکی وجود دارد. این دریچه را باز کنید و سپس در پمپ را مانند درب باک ماشین به سمت چپ بپیچید و بیرون بکشید. مقداری پُرز و تُل و اشیایی که در داخل جیب شما مانده بود در این قسمت جمع شده است. آنها را تمیز کرده و سپس خارج کنید. بعد از انجام این کار مجددا فیلتر را ببندید.

حال پودر جرمگیر را داخل جاپودری ریخته و دستگاه را روی برنامه کتان بگذارید. دمای آب را روی 60 درجه سانتی گراد تنظیم کنید و سپس دکمه استارت را بزنید.

توجه داشته باشید که در سرویس های دوره ای باید پایه های ماشین را بررسی کنید. اگر پایه های ماشین خراب باشد امکان دارد که به دستگاه آسیب فراوانی وارد کند. نحوه تست پایه های لباسشویی به این صورت است که باید لاستیکی زیر پایه ها خورده نشده باشد. 

نمایندگی یخچال سامسونگ در اصفهان نیستیم اما تعمیرات آن را در منزل شما انجام میدهیم


روش سرویس دوره ای یخچال فریزر سامسونگ

ابتدا باید دستگاه را بیرون کشیده و در پشت دستگاه را توسط پیچ گوشتی چهارسو باز کنید و با استفاده از جاروبرقی و یک عدد برس شروع به تمیزکاری کندانسور دستگاه کنید. تمام قسمت هایی که گرد و خاک در آن قرار دارد را باید با استفاده از برس و جاروبرقی تمیزکاری کنید و سپس در پشت دستگاه را ببندید و به فاصله 30 سانتی متری از دیوار پشت قرار دهید. توجه داشته باشید که شیب دستگاه باید به سمت عقب باشد به طوری که درب را از نصفه که رها می کنید به صورت اتوماتیک بسته شود.

پس جوش شیرین و مقدار کمی نمک و آب ولرم را با هم مخلوط کنید و با دستمالی تمیز در داخل کابین و قفسه ها و همینطور لاستیک درب را تمیز کنید.

توجه داشته باشید که به هیچ عنوان برای تمیز کردن یخچال فریزر نباید از شلنگ آب استفاده کنید. حتما باید با استفاده از یک دستمال مرطوب آغشته به جوش شیرین و نمک استفاده کنید.

بعد از اینکه موارد فوق را انجام دادید دستگاه را خالی گذاشته و در را ببندید. یخچال را داخل برق بزنید و اجازه دهید که دستگاه به مدت زمان 3 ساعت بدون مواد غذایی کار کند. بعد از اینکه سرما به مقدار مطلوب رسید می توانید عملیات چیدمان را انجام دهید.

توجه داشته باشید به هیچ عنوان از ظروف شیشه ای و فلزی در یخچال فریزر استفاده نکنید و بیشتر از ظروف پلاستیکی استفاده شود. ظروف و مواد غذایی که داخل یخچال فریزر قرار می دهید از صفحه توزیع هوای داخل کابین به اندازه 5 سانتی متر فاصله داشته باشدتا تهویه به خوبی انجام شود. بعد از اینکه مواد غذایی را داخل یخچال فریزر گذاشتید حتما و حتما درب یخچال را سبک نگهدارید و به هیچ عنوان مواد غذایی سنگین مانند قوطی های رب و قوطی های نوشیدنی را به مقدار زیاد داخل درب یخچال قرار ندهید. زیرا دستگاه مشکل افتادگی درب یخچال پیدا می کنید. 

 


مقاله روش تعمیر افتادگی درب یخچال را از این قسمت مطالعه نمایید.


روش سرویس دوره ای تلویزیون سامسونگ

در ازای هر 4 ساعت استفاده تلویزیون باید یک ساعت به دستگاه استراحت دهید. بک لایت در پشت پنل قرار داردو زیاد و پشت سر هم کار کردن تلویزیون باعث کم شدن عمر بک لایت می شود.

دستگاه را در معرض مستقیم نور خوشید قرار ندهید. زیرا باعث داغ شدن قطعات تلویزیون می گردد.

 


روش سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی را از ظروف خالی کنید و سپس نصف لیوان مایع سفیدکننده یا همان وایتکس داخل ظرفشویی خود بریزید و برنامه شستشو را بر روی شستشوی ظروف بسیار کثیف با دمای بالا قرار دهید. در ماشین ظرفشویی دیگر مواد شوینده نریزید و دستگاه را خالی بگذارید کار کند. بعد از اینکه با مایع سفید کننده شست و شو انجام شد و تمام شد، درب فیلتر کف ماشین ظرفشویی را باز کنید و پسماند مواد غذایی که داخل فیلتر مانده است را تمیز نمایید. توجه داشته باشید ماشین ظرفشویی باید بسیار تمیز و بهداشتی باشد.

 


 شما همشهریان عزیز می توانید تمام این کارها را خودتان هم انجام دهید. ولی اگر پرمشغله هستید می توانید این کار را هم به ما بسپارید. تکنسین های تعمیرات سامسونگ در اصفهان پس از درخواست تلفنی شما به محل مراجعه کرده و سرویس دوره ای لوازم خانگی شما را با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام می دهند. 

03191002003


نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در اصفهان نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

علت لکه ظروف در ظرفشویی سامسونگ

ما اینجا هستیم که برای شما شرح بدهیم به چه علت ظروفتان را موقعی که ازماشین ظرفشویی خارج کردید تمیز شسته نشده، کدر یا لکه و سفیدک روی آنهاست؟
قبل از این که برای شما توضیح بدهم علت فنی این علائم چیست و با چه کاری این نگرانی از بین می رود باید بگویم که اول مواد شوینده خود که شامل قرص ماشین ظرفشویی، مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی، نمک ماشین ظرفشویی، پودر ماشین ظرفشویی یک سری اصولی دارند که با رعایت کردن آنها به تمیز کردن ظروف شما در ظرفشویی کمک می کند و ظروفی براق و تمیز از ظرفشویی خود تحویل می گیرید.
اول از همه باید با راهی ساده تشخیص دهید این ها لکه هستند یا خش که این کار بسیار راحتی است. با مقداری سرکه این آزمایش را انجام دهید که اگر لکه بودند پاک شده و اگر پاک نشد متاسفانه خش است.

1_علت لک شدن یا سفیدک ظروف در ماشین ظرفشویی

مایع جلا به دلیل کم کردن کشش سطحی آب و سُر دادن آب از ظروف، لکه را کم می کند یا از بین می برد ولی دلیل لکه افتادن استفاده نکردن از مایع جلا نیست دلیل عمده آن عبارت اند از:
تنظیم نبودن درجه سختی آب دستگاه
استفاده نکردن از نمک مخصوص ماشین ظرفشویی در مخزن
کم بودن ماده شوینده نسبت به کثیفی ظروف
استفاده از پودر یا قرص یا مایع جلای تاریخ گذشته

 

2_علت خش افتادن روی ظروف در ماشین ظرفشویی

ظرفشویی یک دستگاه سخت گیر دارد که به مقدار مشخصی سختی آب را کم می کند که با سختی آب منزل شما تنظیم می شود.
ظرفشویی خودش آب را نرم می کند چون که بعد از نرم کردن حدود 15 درصد آب سخت ورودی را با آن مخلوط می کند که آب زیاد نرم نباشد و ظروف خش نیفتند. نصب هر نوع فیلتری که باعث نرم شدن بیش از اندازه آب می شود، خش انداختن در پی دارد. شما فقط از نمک استفاده کنید و روی برنامه سختی آب تنظیم کنید.
میزان شوینده را باید متناسب با چربی ظروف درنظر بگیرید. ظروف را با چربی هایی که دارد داخل ماشین قرار دهید. فقط مواد غذایی اضافه ظروف را خالی کنید و اجازه دهید ماشین خودش کار از بین بردن چربی ظروف را انجام دهد. چون بدون چربی باعث خش افتادن ظروف شما می شود.
دمای شستشو را متناسب با کثیفی ظروف انتخاب نمایید. اگر ظروف شما زیاد چرب نیست روی برنامه سبک تر بگذارید. آب نرم و شوینده بیش از چربی ظروف در آب نرم با دمای بالا باعث خش می شود. زمان شستشو مشکل ندارد ولی دما و شوینده آن فقط زمانی زیاد باشد که لازم است.

 

3_علت تمیز نشستن ظروف درماشین ظرفشویی

-مواد شوینده نامناسب ماشین ظرفشویی
-چیدن نامناسب ظروف در ماشین ظرفشویی
-سختی آب
-تنظیمات اشتباه ماشین ظرفشویی
-گرفتگی سوراخ های بازوی شستشوی ظرفشویی
-کثیف بودن فیلتر تخلیه ماشین ظرفشویی
-خرابی شیرورودی اب ظرفشویی
-خرابی پمپ ماشین ظرفشویی

اگر با رعایت این موارد مشکل شما حل نشد باید فلتر آب ورودی ماشین ظرفشویی را چک کنید، زیرا ممکن است فیلتر ماشین ظرفشویی مسدود شده باشد در این صورت باید آن را تمیز کنید و اگر خراب شده آنرا تعویض کنید.
بعضی مواقع ممکن است با این حال مشکل شما رفع نشود. این امکان وجود دارد که حرارت آب مناسب نباشد. برای حل این مشکل باید قبل از روشن شدن آب گرم سینگ را تست کرده و از گرم بودن آن اطمینان حاصل فرمایید. بعضی مواقع حین شست و شو ارور می دهد که این به معنی نیمه شستن ظروف باشد که اگر پس از مدت زمان کوتاهی حل نشد حتما باید با نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید.

 

4_علت کدر یا مات شدن ظروف درظرفشویی

از مایع جلادهنده مرغوب و به اندازه کافی استفاده کنید.
بعضی مواقع علت کدر شدن به جنس ظروف نیزبستگی دارد. قبل از قرار دادن ظروف در دستگاه از مناسب بودن آنان برای شستشو در ماشین ظرفشویی اطمینان حاصل کنید.


علت یکسره کار کردن یخچال سامسونگ

کمپرسور یخچال فریزر سامسونگ باید به طور اتومات هر چند ساعت یک بار خاموش شده و مجددا استارت بخورد. اینکه زمان اتومات کردن باید به چه فاصله ای باشد به عوامل زیادی بستگی دارد. مثلا به میزان بار یخچال، عمر یخچال، دمای هوا و …

اما اگر در شرایط یکسان متوجه شدید که یخچال اتومات نمی کند و یک سره کار می کند این نکته ای است که باید جدی گرفته و به طور دقیق بررسی شود. چرا که اگر طولانی شود می تواند شما را با سوختن کمپرسور و تحمیل هزینه زیاد مواجه کند.

سوالی که مشتریان زیاد از ما می پرسند این است که علت یکسره کار کردن یخچال و علت اتومات نکردن یخچال سامسونگ چیست؟

عوامل زیادی در این مشکل دخیل است. ما آنها را برای شما لیست می کنیم. ولی نهایتا پیشنهادمان این است که عیب یابی دقیق را به یک تکنسین خبره تعمیرات سامسونگ در اصفهان بسپارید. 

-درب یخچال مدت زمان زیادی باز مانده است.

-واشر درب یا لولاها خراب است و درب چفت نمی شود.

-گرد و غبار و چربی بر روی کویل های کندانسور را پوشانده است.

-درجه یخچال از روی ترموستات یا پنل نمایشگر بر روی درجه بسیار سرد تنظیم شده است.

=فاصله یخچال از دیوار پشت کم است و یا وسیله ای مانع به جریان در آمدن هوای سرد می شود.


تعمیرات سامسونگ در اصفهان

توسط کارشناسان متخصص در تعمیر لوازم خانگی سامسونگ

قطعات اورجینال از کمپانی با ارائه فاکتور و گارانتی

با مجوز رسمی از اتحادیه

03191002003

24 ساعته در دسترس هستیم