تعمیر یخچال سامسونگ در کرج

تعمیر یخچال سامسونگ در کرج

03191002003

 

یخچال فریزر قلب یک آشپزخانه ایرانی است و چنانچه در هر زمان کوچکترین مشکلی برای آن پیش آید می تواند دغدغه بزرگی برای خانواده باشد. شرکت ما با سابقه ای درخشان در تعمیرات لوازم خانگی از تمام برندهای مطرح دنیا اکنون با تعمیر یخچال سامسونگ در کرج در خدمت مشتریان عزیز است. 

نحوه ارتباط شما با ما بسیار ساده است. با یک تماس تلفنی ساده در هر ساعتی از شبانه روز می توانید خرابی دستگاه را ثبت و درخواست خدمات کنید. کارشناس تعمیرات ما بلافاصله با حضور در محل و عیب یابی دقیق و حرفه ای، اقدام به حل مشکل می کند.

تعمیرکاران حرفه ای ما علاوه بر تحصیلات آکادمیک، دارای سابقه کاری و مهارت بالا در تعمیر یخچال سامسونگ در کرج بوده و می توانند خیال شما را بابت ارائه خدمات بهینه و اصولی راحت کنند.

خدمات ما که شامل تعمیرات و تامین قطعات اورجینال و باکیفیت است به طور کامل زیر نظر اتحادیه انجام شده و در ازای خدمات خود فاکتور رسمی مورد تایید اتحادیه ارائه می کنیم.

ما با اعتماد و ایمان به کار حرفه ای کارشناسان خود، خدمات آنها را به مدت دو ماه گارانتی بدون قید و شرط می کنیم.

با ما تماس بگیرید و به جمع مشتریان ما بپیوندید …

 


بسیاری از مشتریان با شرکت تماس گرفته و سوالاتی دارند که به دنبال پاسخ برای آنها هستند. ما برای این دسته از مشتریان که درخواست مشاوره تلفنی دارند، سوالاتی که عموما مطرح می شود را جمع آوری کرده و در مطالب این سایت پاسخ گو هستیم. 

پس با ما در این مطالب و سایر مطالب سایت همراه باشید …

 

در اینجا چند مورد از عیوب رایج در یخچال فریزر ها و ساید بای ساید های سامسونگ را ذکر کرده و دلیل آنها را به طور کامل بیان می کنیم:

 

عیب یابی یخچال فریزر سامسونگ

علت چشمک زدن نمایشگر یخچال سامسونگ

علت چشمک زدن یخچال سامسونگ می تواند به دو دلیل عمده باشد. یکی مواردی که طبیعی هستند و در اصل مورد خرابی نیستند و بعد از مدتی ثابت می شود. اما بعضی موارد هم هستند که این چشمک زدن یخچال سامسونگ در حقیقت نوعی آلارم برای وجود یک خرابی هستند. 

 

اگر یخچال سامسونگ را تازه راه اندازی کرده اید مدتی طول می کشد تا دما تنظیم شود و در این مدت نمایشگر یخچال چشمک می زند و بعد از مدتی ثابت می شود.

تهیه شده توسط:

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در کرج

اگر بنا به هر دلیلی یخچال را ریست کرده اید بعد از تنظیم مجدد هم مدت زمانی طول می کشد تا چراغ ها ثابت شود.

 

نحوه ریست یخچال سامسونگ را در این برگه می توانید بخوانید.

نمایندگی یخچال سامسونگ در کرج

نمایندگی یخچال سامسونگ در کرج

 

در این حالت اگر مشکل چشمک زدن صفحه نمایش یخچال ساید سامسونگ حل نشد می توانید یخچال را برای مدتی حدود نیم ساعت از برق بکشید و مجددا وصل کنید.

حال اگر باز هم مشکل رفع نشد باید بدانید که علت چشمک زدن نمایشگر یخچال سامسونگ یک خرابی و مشکل جدی تر است. قطعاتی که ممکن است ایراد در آنها علت چشمک زدن نمایشگر یخچال سامسونگ باشد این موارد هستند:

سنسور برفک زدایی، فن، سنسور یخچال، سنسور فریزر، سنسور یخساز، سنسور محفظه نگهداری میوه و سبزی، یخ ساز.

برای بررسی هر کدام از این موارد و کشف علت چشمک زدن یخچال باید از یک تعمیرکار مجرب کمک بگیرید تا بعد از بازدید و عیب یابی دقیق، ایراد رفع شود.

 


علت صدای یخچال ساید سامسونگ

صدای یخچال اگرچه بسیار ناخوشایند و آزاردهنده است اما نوعی هشدار است که می تواند ما از وجود مشکلی در قطعه ای از یخچال آگاه کند. اگر به این هشدار توجه شده و ایراد به موقع رفع شود از بروز خسارت های جدی تر و پرداخت هزینه ای هنگفت در امان می مانیم. 

علت صدای یخچال ساید سامسونگ می تواند موارد جزیی مثل باز ماندن درب ساید باشد که صدا به صورت آلارم یا بوق زدن است تا ما توجه کرده و درب ساید را ببندیم. در مواردی که یخچال سامسونگ صدا می دهد باید به دنبال محل و نوع صدا باشید. بسته به اینکه چه نوع صدایی می شنوید و یا صدا از کدام قسمت دستگاه است می توان علت را تشخیص داد. علت صدای یخچال ساید سامسونگ مربوط به خرابی فن اوپراتور و یا شکستن پایه هایی که این فن را نگه میدارند، خرابی، شکستن یا دفرمه شدن پره های فن، خرابی کمپرسور، عدم تراز ساید، خرابی لاستیک در و عدم جفت شدم آن، خرابی فن کندانسور و خرابی رله استارت می باشد. 

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در کرج

البته یکسری عملیات هم هست که جزو عملکرد طبیعی یخچال است ولی صدای تولید می کند که این صداها مسئله ای نیست و نگرانی ندارد. مثل صدای کارکردن یخساز و یا صدای سیستم دیفراست.

برای مواردی که علت صدای یخچال ساید سامسونگ وجود خرابی است، باید حتما تعمیرکار مراجعه کرده و سریعا تمام موارد را چک و عیب دستگاه را رفع کند. اگر این صداها را به منزله هشدار بدانیم، اهمیت حضور سریع و به موقع تکنسینی که کاملا در کار خود حرفه ای و مجرب است مشخص می شود.

 


نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در کرج

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در کرج

علت یخ زدگی یخچال سامسونگ

یکی از معظلاتی که واقعا ناراحت کننده است این است که میوه ها و سبزی ها در جامیوه ای یخچال یخ بزنند. علت یخ زدگی یخچال سامسونگ می تواند عوامل زیر باشد: 

ترموستات خراب است و نمی تواند دما را بر روی میزان استانداردی که شما برای آن تعیین کرده اید نگه دارد. 

سنسور یخچال خراب است و دما را تنظیم نمی کند.

برد فرمان دستگاه خراب است و نمی تواند فرمان قطع شدن بدهد.

دمپر یخچال خراب است و سرمایی که توسط موتور تولید شده را وارد یخچال می شود.

تهیه شده توسط:

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در کرج نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم

 


علت یکسره کار کردن موتور یخچال سامسونگ 

موتور یخچال نباید به صورت یکسره کار کند و معمولا پس از مدتی کار کردن باید خاموش شود. اگر این اتفاق نیفتد به موتور آسیب رسیده و ممکن است باعث سوختن موتور شود. این که یخچال چند مدت یک بار باید اتومات کند به مقدار بار یخچال فریزر، عمر و کیفیت موتور، تمیزی قطعات و سلامت برد یخچال بستگی دارد.

 

علت یکسره کار کردن موتور یخچال سامسونگ می تواند موارد زیر باشد که باید به طور دقیق هر مورد بررسی شود:

 

علت اتومات نکردن یخچال فریزر

 

اگر دمای یخچال را بسیار پایین تنظیم کرده باشید عملا موتور را وادار کرده اید که مدت زمان بیشتری کار کند و دیرتر اتومات کند تا دمای یخچال را به میزان مطلوب شما برساند.

اگر به هر دلیلی یک نشتی در لوله های عبور گاز باشد و میزان سرمای یخچال کم شده باشد موتور مجبور است بیشتر کار کند تا کمبود سرما را تامین کند.

حال اگر سرمای یخچال طبیعی باشد و کم نشده باشد اما با این مسئله مواجه شدید که مواد داخل یخچال یخ می زنند و موتور هم بدون وقفه کار می کند، باید به خراب بودن ترموستات شک کرد. ترموستات باید توسط تعمیرکار ماهری بررسی شود.

اگر مدت زمان زیادی است که یخچال سامسونگ را دارید، می توان این احتمال را داد که موتور یخچال فرسوده و ضعیف شده است و دیگر مثل سابق نمی تواند کار کند.

اگر سیستم دیفراست یخچال خوب کار نکند و نتواند برفک ها را آب کند اطراف اواپراتور یخ میبندد و نمی تواند به درستی کار کرده و کابین یخچال را سرما رسانی کند لذا موتور بیشتر کار می کند.

از دیگر موارد علت یکسره کار کردن موتور یخچال سامسونگ می توان از کار افتادن سنسور، خراب شدن برد اصلی و یا گرفتگی لوله های گاز را نام برد.

 

برای رفع مشکل یکسره کار کردن یخچال باید تک تک این موارد بررسی شود تا علت اصلی مشکل مشخص شود. و پس از آن اقدام به رفع عیب و تعمیر کرد. به دلیل بالا بودن هزینه تعمیرات و خرید قطعاتی که نیاز به تعویض دارند، بهتر است یخچال خود را برای تعمیر یخچال سامسونگ در کرج به دست تعمیرکار ناآشنا ندهید. 

تهیه شده توسط:

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در کرج نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را در منزل شما انجام میدهیم


 

خدمات پس از فروش یخچال سامسونگ در کرج

خدمات پس از فروش یخچال سامسونگ در کرج

03191002003

ما تعهد و تجربه خود را برای خدمت رسانی به هموطنان کرجی خود به خدمت گرفته ایم. 

دیگر نیازی به انتقال یخچال فریزر به کارگاه و یا انتظار طولانی برای حضور تعمیرکار پایان یافت

در صورت نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ در کرج در هر هفت روز هفته و در هر ساعتی از شبانه روز با ما تماس بگیرید. 

 

جهت تعمیرات ال جی به این قسمت مراجعه کنید.