نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در شیراز نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را انجام میدهیم

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در شیراز نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را انجام میدهیم

تعمیرات تخصصی محصولات سامسونگ در منزل شما

03191002003

علت زنگ زدگی بدنه ماشین ظرفشویی

 کاربران گرامی سلام خسته نباشین یک عددی ماشین ظرفشویی بوش  که مشتری عزیزمان به علت پوسیدگی و زنگ زدگی قسمت های از دیگ وجود دارذ  که در فیلم  ملاحظه می کنید.

چرا دیگ های ماشین ظرفشویی زنگ میزند؟؟

دیگ های ماشین ظرفشویی از جنس استیل هستند.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که آیا استیل هم زنگ میزند یا خیر توی این مطلب قصد داریم که به شما آموزش بدیم که چرا ماشین ظرفشویی اکسیده می شود زنگ میزند و به مرور زمان برای آنها چه اتفاقی می افتد.

ماشین های ظرفشویی به علت رابطه مستقیم داشتم با آب باید از جنس استیل باشند که دچار اکسیده و زنگ ‌زدگی نشوند

اما زمانی که دیگ های ماشین ظرفشویی شما با نمک سختی گیر آب ماشین ظرفشویی در تماس باشند باعث می‌شود که دستگاه به مرور زمان از داخل دیگ دچار زنگ زدگی شود و در نتیجه باعث اکسیده شدن شود.

روش جلوگیر از زنگ زدگی ماشین ظرفشویی

باید توجه داشته باشید که موقع ریختن نمک داخل ماشین ظرفشویی حتماً از قیف های مخصوص ریختن نمک ماشین ظرفشویی استفاده کنید و مواظب باشید که نمک به داخل دیگ نریزد اگرکه نمک ها به داخل دیگ ریخته تمام آنها را تمیز کرده و سپس از دستگاه استفاده کنید زیرا نمک مخصوص سختی آب هنگامی که با دیگ ظرفشویی در تماس باشد باعث میشود که دیگه ماشین ظرفشویی شما به مرور زمان دچار زنگ زدگی و در نهایت باعث نشتی آب دستگاه شما شود.

 

باید توجه داشته باشید که اگر دیگه ماشین ظرفشویی شما بر اثر زنگ زدگی نشتی پیدا کرد آن را باید حتماً توسط عملیات بریزینگ نشت گیری کنید در این حالت باید کل دستگاه دمونتاژ شود و دیگ مورد عملیات برزینگ قرار گیرد و سپس دستگاه مونتاژ شود.

هشدار

به هیچ عنوان اگر تخصص فنی در مورد تعمیرات لوازم خانگی ندارید اقدام به باز کردن دیگ استیل دستگاه و قطعات ماشین ظرفشویی نکنید جدا از این که احتمال دارد به دستگاه خسارت وارد کنید احتمال برق گرفتگی وجود دارد.

بهترین روش برای برطرف کردن این عیب این است که از یک متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در شیراز کمک بگیرید.

از بهترین تکنسین های نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ در شیراز را گرد هم آورده ایم تا تعمیرات ماشین ظرفشویی را در منزل شما به نحو احسن انجام دهد این تعمیرات از زمان پایان عملیات تعمیر به مدت ۶۰ روز گارانتی خدمات و به مدت ۲۰ روز گارانتی قطعات دارد.