نمایندگی سامسونگ در فولادشهر نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را انجام میدهیم

نمایندگی سامسونگ در فولادشهر نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را انجام میدهیم

03191002003

تعمیرات سامسونگ در منزل شما زیر نظر بهترین تعمیرکاران حامی سرویس ارائه خدمات سریع در محل شما

برای تعمیرات محصولات سامسونگ کافی است که با شماره ما تماس حاصل فرمایید. پس از ثبت پذیرش  و در کوتاهترین زمان ممکن، تعمیرکاران زبده و کار آزموده در محل شما حاضر خواهند شد.

صفر تا صد تعمیرات در منزل شما و بدون جابجایی وسایل شما انجام می شود.

 

نمایندگی سامسونگ در فولادشهر تعمیرات تخصصی انواع یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز، ماکروفر و تلویزیون را در فولادشهر و حومه آن انجام می دهد.

نمایندگی یخچال سامسونگ در فولاد شهر


یکی از سوالاتی که مشتریان ما در فولادشهر زیاد می پرسند در مورد علت صدا و لرزش ماشین لباسشویی سامسونگ است.

در این مطلب به طور کامل عوامل ایجاد علت صدا و لرزش ماشین لباسشویی سامسونگ را بخوانید.

نمایندگی سامسونگ در اهواز نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را انجام میدهیم

علت صدا و لرزش ماشین لباسشویی سامسونگ

در همه برندهای ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیک تازه خریداری شده پیچ های ترانسفر، یا بست نگهدارنده تعبیه شده که باعث جلوگیری از حرکت لگن می‌شود. برای همین نصب و راه اندازی حتما باید توسط متخصصان فنی انجام شود. اگر هنگام نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی پیچ های ترانسفور یا بست های نگهدارنده باز نشود صدا و لرزش خیلی زیاد در لباسشویی ایجاد شده و آسیب جدی به دستگاه وارد می شود.

یکی دیگر از علت هایی که باعث صدا و لرزش در هنگام دور تند ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیک وجود دارد، نامتعادل بودن لباس و چیدمان نامناسب لباس و وزن لباسها است. وزن لباسی که مجاز به استفاده از ان هستید بر حسب کیلوگرم در روی دستگاه درج شده. نکته مهم این است که باید وزن لباسهای خشک نصف وزن درج شده روی دستگاه باشد.

یکی دیگر از علت هایی که باعث سر و صدا و حرکت زیاد در ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیک وجود دارد تنظیم و تراز نبودن پایه های که زیر ماشین لباسشویی قرار گرفته می باشد، که نصبت به شیب مکان در نظر گرفته برای نصب وراه اندازی ماشین لباسشویی تنطیم وتراز باید شود. اگر لاستیک های که کف پایه های زیر دستگاه قرار دارد از بین برود یا مهرهای که برای ثابت نگهداشتن تنطیم وتراز پایه ها زیر دستگاه وجود دارد از بین بروند باعث حرکت وسروصدا زیاد می شوند که حتما برای تعویض پایه ه اقدام شود.

نمایندگی لباسشویی سامسونگ در فولاد شهر

نمایندگی سامسونگ در فولادشهر نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را انجام میدهیم

 

در بعضی از برندهای ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیک لاستیک دور درب اگر خشک شود وحالت اولیه خود را از دست بدهدباعث سروصدا و حرکت در هنگام خشک کن یا همان دور تند موتور دستگاه می باشد.
که برای تشخیص عیب تعویض لاستیک دور درب باید به متخصصان فنی مراجعه کرد.

یکی دیگر از علت‌های مهم که باعث حرکت و لرزش و سر و صدای زیاد در ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیک وجود دارد خرابی بلبرینگ ها و خرابی یاشکسته شدن سه نظام می باشد. علت هایی که باعث خرابی بلبرینگ ها می‌شود، وزن زیاد لباس ها، تراز و تنظیم نبودن دستگاه هنگام نصب، و خرابی کاسه نمد که باعث آبدیدگی بلبرینگ می‌شود.

نمایندگی سامسونگ در فولادشهر نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را انجام میدهیم

نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ در فولاد شهر نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را انجام میدهیم

علت هایی که باعث خرابی و شکسته شدن سه نظام دستگاه می شود شامل خرابی بلبرینگ ها و جرم گیری نکردن دستگاه که باعث خوردگی سه نظام و یا استفاده کردن از جرم گیر های نامرغوب می باشد. تعویض کردن بلبرینگ ها و یا سه نظام باید توسط متخصصان فنی انجام شود.

 

البته نکته ای که اینجا حائز اهمیت می شود این است که برای تعمیرات تخصصی محصولات سامسونگ باید از تکنسین های متخصص و متعهدی کمک گرفت که ابتدا در صدد تعمیر قطعات باشند و پس از آن تعویض.

تخصص در کنار تعهد اینجا حرف اول را می زند. چرا که با هزینه بالایی که لوازم خانگی مخصوصا برند سامسونگ در بازار دارند مصرف کننده انتظار دارد که وسیله ای که خریداری می کند مدت زمان زیادی برایش کارآرایی داشته باشد و اگر مشکل پیدا کرد و نیاز به تعمیرات داشت نیز بتواند با خیال آسوده تعمیرات را به دست تعمیرکاری بسپارد که با علم، دانش و تجربه خود دستگاه را در کوتاهترین زمان ممکن و به سرعت تعمیر کرده و این دغدغه را در خانواده کم کند.

نمایندگی سامسونگ در فولادشهر با علم به این مسئله و با در نظر گرفتن نیاز مصرف کنندگان لوازم خانگی سامسونگ با گردآوری تیمی از بهترین های تعمیرات این اطمینان را به مشتریان عزیز می دهیم که با خیالی راحت و با یک تلفن ساده می توانند صفر تا صد تعمیرات سامسونگ در فولادشهر را به تیم مجرب ما بسپارند. 

نمایندگی تلوزیون سامسونگ در فولاد شهر نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را انجام میدهیم

برای اثبات این ادعا تمامی خدمات خود را به مدت 60 روز گارانتی می کنیم 

تمامی خدمات و تعرفه های ما تحت نظارت مستقیم اتحادیه مربوطه می باشد.

پس شما مشتری عزیزی که محصولات سامسونگ را در منزل خود دارید درصورت بروز هر مشکلی با تلفن های 24 ساعته نمایندگی سامسونگ در فولادشهر تماس گرفته و مارا مطلع سازید تا در اسرع وقت انجام وظیفه کنیم.