نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در اصفهان نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را انجام میدهیم

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در اصفهان نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را انجام میدهیم

03191002003

اگر که شما به دنبال نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در اصفهان هستید طبیعتاً یخچال فریزر شما دچار مشکل تعمیرات شده است به همین علت شما بابت تعمیرات یخچال ال جی در اصفهان در گوگل مراجعه کرده‌اید و به این برگه رسید اید در این مقاله ما قصد داریم که تعمیرات یخچال فریزر ال جی در اصفهان را به صورت کاملا رایگان به شما آموزش دهیم شاید که نیازمند نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در اصفهان نباشید.

یخچال فریزرهای ال جی از نظر سیستم به دو قسمت الکتریکی و مکانیکی تبدیل می شود در قسمت الکتریکی خرابی های همچون برد فرمان فن ها ترموفیوز المنت و سنسور می باشد.

قسمت مکانیکی یخچال فریزر ال جی شامل کمپرسور اپراتور و کندانسور می‌باشد که به مجموعه آنها سیکل تبرید میگویند.

زمانی که سیکل تبرید مشکل پیدا می کند دستگاه دچار عدم برودت می ‌شود عدم برودت در سیکل تبرید به علت نشتی گاز ایجاد می شود.

که باید در ابتدا دستگاه نشت یابی شود و سپس وکیوم شود و بعد از این مراحل دستگاه مجدداً شارژ گاز گردد

در این حالت یخچال فریزر شما هیچگونه سرمایشی ندارد و بدنه یخچال فریزر کاملاً سرد می باشد با توجه به عبور لوله های گاز از دور درب زمانی که گاز یخچال فریزر کامل باشد باید لوله ها مقداری گرم باشند اگر که لوله ها کاملاً سرد هستند نشان از این است که داخل یخچال فریزر شما گاز مبرد وجود ندارد.

 

تعمیرات شارژ گاز و نشت یابی در یخچال فریزرهای ال ‌جی نیازمند تخصص و مهارت بسیار بالایی می باشد عملیات بریزنگ در منزل شما خطرات بسیار زیادی مانند آتش سوزی دارد به همین علت نباید به همه تعمیرکاران جهت تعمیر یخچال ال جی در اصفهان اعتماد کرد.

گروه حامی سرویس با استفاده از تعمیرکاران مجرب و کارآزموده با استفاده از ابزار آلات به روز دنیا توانسته است که این تعمیرات را به نحو احسنت در منزل شما مشتریان عزیز انجام دهد.

مرحله بعدی تعمیرات قسمت الکتریکی یخچال فریزر ال جی می باشد

قسمت های الکتریکی شامل قطعات های الکتریکی می باشد برای تست و عیب یابی این قطعات به این صورت باید عمل کرد در ابتدا باید مشکل دستگاه را بررسی کنیم و متوجه شویم که عیب از کدام قسمت از دستگاه می باشد.

اگر یخچال فریزر شما سرمای کمی دارد شاید فن داخل یخچال یا فریزر از کار افتاده باشد

برای تست این کار باید میکرو سوئیچ درب را چند ثانیه نگه دارید و بعد از چند ثانیه تست کنید که آیا فن روشن می شود یا خیر

در صورتی که فن روشن شد نشان از این است که میکرو سوئیچ و فن و برد شما در قسمت توریع هوا به درستی کار می کند .

ولی اگر  فن داخل مدار نیاید باعث می شود که یخچال فریزر شما از سر ما بیفتد.

در صورتی که سیستم المنت ترموفیوز یا ترمودیسک یا سنسور دیفراست یخچال فریزر ال جی خراب شود باعث می شود که یخچال فریزر شما از سر ما بیفتد برای حل این مشکل شما باید در ابتدا یخچال فریزر را به مدت چند ساعت از برق خارج کنیم و سپس یخچال فریزر را به برق بزنیم سرما یخچال فریزر شما به صورت موقت بر می گردد ولی در چند روز آینده مجددا این مشکل باز می گردد بهترین روش این است که با تعمیرات ال جی در اصفهان تماس حاصل فرمایید و از یک تعمیرکار خبره کمک بگیرید.

تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان