تعمیرات دوو در اهواز

تعمیرات دوو در اهواز

03191002003

محصولات دوو ساخت شرکت کره جنوبی می باشد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این برند قدیمی یکی از تولید کنندگان یخچال فریزر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی می باشد این تولیدات را انجام می‌ دهد و به سراسر دنیا عرضه می نماید برند و د ربرابر برند های سامسونگ و الجی یکی از قدیمی ‌ترین برندها می باشد و دارای سابقه کار بیشتری از این شرکت ها می باشد

در شهر اهواز تعمیرات تخصصی محصولات دوو را انجام می‌دهیم سعی کرده‌ایم که تعمیرات را در منزل شما با کمترین هزینه و بدون نیاز به جابجایی انجام دهیم.

در این مطلب قصد داریم قبل از اینکه به شما اعلام کنیم که با تعمیر کار برای تعمیرات لوازم خانگی خود تماس بگیرید آموزشی از عیب های متداول یخچال فریزر و ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی به شما بدهیم تا شاید بتوانید مشکل دستگاه خود را برطرف نمایید و نیازی به تعمیر کار نداشته باشید.

در ابتدا به عیب های متداول یخچال فریزر می پردازیم.

نمایندگی دوو در اهواز نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را انجام میدهیم

 

نمایندگی یخچال دوو در اهواز

تعمیرات یخچال دوو در اهواز

تعمیرات یخچال دوو در اهواز

یخچال فریزرهای دو در مورد های مختلف ساید بای ساید یخچال تک و فریزر تک و مدل کمبی تولید می شود.

یخچال فریزر هایی که در قسمت بالا یا پایین یخچال و در قسمت دیگر فریزر قرار دارد کمبی میگویند.

وقتی که یخچال فریزر شما از سرما می افتد و مواد غذایی شروع به آب شدن میکند می تواند دلیل خرابی عیب هایی مانند:خرابی برد فرمان خرابی سنسور ها خرابی فن ها خرابی کمپرسور و نشتی گاز باشد.

زمانی که برد فرمان یخچال فریزر دوو خراب می شود باعث می شود که دستگاه به درستی کار نکند و کمپرسور یا فن ها را به موقع وارد مدار نکند و در نتیجه باعث عدم سرمایش یخچال فریزر شما میشود برد فرمان یکی از قطعات اصلی یخچال فریزر شما می باشد که شامل قطعات الکترونیکی است و برای تعمیر آن نیاز به تخصص و مهارت خاصی می باشد.

نمایندگی تعمیرات دوو در اهواز نیستیم اما تعمیرات تخصصی آن را انجام میدهیم

آیا برد یخچال فریزر دوو را تعمیر کنیم بهتر است یا تعویض کنیم؟

خیلی از کاربران این سوال را از من می پرسند که آیا برد یخچال فریزر دوو را تعمیر کنیم بهتر است یا تعویض کنیم؟؟؟

در جواب به این سوال باید به شما بگویم که اگر برد فرمان را تعویض کنید طبیعتا خیالتون از بابت برد راحت تر میشود در تعمیرات برد همیشه احتمالاتی وجود دارد که پس از مدتی مجدداً برد دچار عیب شود ولی با توجه به اینکه قطعات یخچال فریزر دو در کشور ما کمیاب شده است در بعضی مواقع ناچار به تعمیر برد هستیم.

ما سعی کرده ایم که با استفاده از تیم متخصص تعمیرات برد یخچال در اهواز با استفاده از تکنسین های خبره و باتجربه این تعمیرات را انجام دهیم تا شما خیالتان بابت تعمیرات برد یخچال در اهواز راحت باشد.

مورد بعدی که در یخچال فریزر های دووایجاد می ‌شود و باعث عدم برودت است خرابی فن ها می باشد

اگر که فن ها به هر دلیلی به درستی کار نکند کار سیرکوله کردن هوا در یخچال فریزر شما دچار مختل می شود و در نتیجه باعث عدم برودتی یخچال فریزر میشود.

از روغن کاری فن ها بپرهیزید زیرا این مشکل مجدداً باز می گردد و پس از مدتی دوباره فن ها جام می کند و مجدد یخچال فریزر شما از سرما می افتد و در نتیجه باعث ایجاد خسارت برای شما عزیزان می شود.

 

مورد بعدی که باعث عدم برودت یخچال فریزر امام میشود نشتی گاز است که ما سعی کرده ایم که با استفاده از ابزار آلات پرتاب و قابل حمل این تعمیرات را در منزل شما با استفاده از ابزار آلات بسیار دقیق و حساس به نحو احسن انجام دهیم و کار تعمیرات شارژ گاز را بدون نیاز به جابجایی و کمترین هزینه و با ضمانت برای شما عزیزان انجام دهیم.

 

 

تعمیرات لباسشویی دوو در اهواز

 

ماشین لباسشویی های دوو با توجه به مدل و نوع آن به دو دسته بدون تسمه ای و بدون تسمه  تقسیم می ‌شوند و در مدل های مختلف با ظرفیت های مختلف تولید شده است.

در این مقاله قصد داریم که عیب های رایج ماشین لباسشویی های دوو بپردازیم و بررسی کنیم که بیشترین عیبی که این دستگاه ‌ها پیدا می‌ کند از کدام قسمت است.

یکی از رایج ترین عیب های ماشین لباسشویی های اتوماتیک در تمام برند ها به این صورت می باشد که ماشین لباسشویی موقع خشک کن شروع به صدا و لرزش و  شروع به حرکت می‌ کند وقتی که ماشین لباسشویی شما شروع به حرکت می ‌کند باعث می‌ شود که صدای ناهنجاری در محل پیچد و شما را نگران کند.

مورد بعدی که باید مورد بررسی قرار دهید داشتن لقی ماشین لباسشویی است اگر یکی از پایه‌ ها معیوب باشد یا اینکه به درستی تنظیم نشده باشد باعث میشود که دستگاه شما لق بخورد و در نتیجه باعث صدا و لرزش ماشین لباسشویی شما می شود.

حتماً لباس ها را تا خطی که روی شیشه ماشین لباسشویی هست بریزید زمانی که شما می خواهید لباس را داخل ماشین لباسشویی بیندازید به صورت تک تک داخل دستگاه به اندازه به صورتی که تا خطی که روی شیشه نشان شده است لباس قرار گیرد.

سعی کنید که از لباس های همجنس استفاده نمایید روی ماشین لباسشویی خود چیزی قرار ندهید

این موارد بالا مواردی بود که در ماشین‌ های لباسشویی شایعه هستند.